1%
  • 0/10

نیل دراکمن در کارگردانی سریال The Last of Us نقش خواهد داشت

The Last of Us در قاب تلویزیون

نیل دراکمن در کارگردانی سریال The Last of Us نقش خواهد داشت ۰ ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ کپی لینک
کارگردانی سریال The Last of Us

رئیس شرکت ناتی داگ و خالق سری بازی‌های The Last of Us در کارگردانی سریال The Last of Us که توسط شبکه HBO ساخته می‌شود نقش داشته و کارگردانی برخی از قسمت‌های این مجموعه بر عهده این هنرمند است. با توجه به اخبار گزارش شده دراکمن یکی از پنج کارگردان فصل اول لایو اکشن The Last of Us خواهد بود. 

حضور دراکمن به عنوان یکی از کارگردان‌های این اثر چندان هم عجیب نیست، بدون شک با توجه به این امر که دراکمن  از ابتدا در سال ۲۰۱۳ وظیفه نویسندگی و خلق این فرنچایز را برعهده داشته است، بهترین شخص برای کارگردانی لایو اکشن این فرنچایز خواهد بود.

به نظر می‌رسد که در فصل اول این لایو اکشن عمدتا شاهد روایت وقایع نسخه اول بازی The Last of Us و قسمت کوچکی از داستان The Last of Us Part II خواهیم بود. کریگ مازن (Craig Mazin) خالق مجموعه چرنوبیل، کارولین استراوس (Carolyn Strauss)، ایوان ولز (Evan Wells) در تهیه کنندگی این مجموعه نقش دارند و اکنون دراکمن نیز به جمع پنج کارگردان این اثر پیوسته و برخی از قسمت‌های سریال The Last of Us را کارگردانی خواهد کرد.

علاوه بر این امر دراکمن وظیفه نویسندگی این سریال را نیز برعهده داشته و فیلم‌ساز روسی کانتمیر بالاگوف  (Kantemir Balagov) دیگر کارگردانان این مجموعه را رهبری خواهد کرد. در اقتباس تلویزیونی HBO از فرنچایز The Last of Us پدرو پاسکال (Pedro Pascal) هنرمند سریال مندلورین در نقش جوئل و بلا رمزی (Bella Ramsey) بازیگر سریال تاج و تخت که در نقش لیانا مورمونت حضور داشت، در نقش الی در این اثر بازی خواهند کرد. 

مرل داندریج (Merle Dandridge)، بازیگر نقش مارلن در سری بازی‌های The Last of Us، در لایو اکشن HBO نیز بازی خواهد کرد. از آنجا که ساخت این سریال هنوز در مراحل اولیه تولید است، تاریخ پخش آن هنوز مشخص نشده، اگرچه انتظار می‌رود فیلمبرداری این سریال در ژوئن ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments