1%
  • 0/10

جدیدترین تصاویر لایو اکشن The Last Of Us منتشر شد

الی دوست داشتنی در HBO

جدیدترین تصاویر لایو اکشن The Last Of Us منتشر شد ۰ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ کپی لینک
جدیدترین تصاویر لایو اکشن The Last Of Us

در جدیدترین تصاویر منتشر شده از لایو اکشن The Last Of Us ظاهر منطقه قرنتینه شده در شهر بوستون را مشاهده می‌کنیم که شباهت بسیار زیادی به ظاهر این منطقه در سری بازی ویدئویی The Last Of Us دارد. به نظر می‌رسد که شبکه HBO قصد دارد تا این مجموعه تلویزیونی را کاملا شبیه به بازی این فرنچایز بسازد. 

نزدیک به یک دهه از انتشار اولین نسخه بازی The Last Of Us می‌گذرد و از همان ابتدا مخلوق نیل دراکمن (Neil Druckmann) بین طرفداران بازی‌های کامپیوتری بسیار محبوب شده و شهرت یافت. در ابتدا انتظار می‌رفت که لایو اکشن این فرنچایز در قالب یک فیلم سینمایی بلند ساخته شود اما پس از مدتی دراکمن تصمیم گرفت که سریالی بر اساس داستان این فرنچایز بسازد. 

فصل اول لایو اکشن The Last of Us شامل ده قسمت خواهد بود و جوئل میلر (Joel Miller) شخصیت اصلی این فرنچایز را در حال قاچاق یک نوجوان بسیار مهم، الی دختری که کلید پازلی ترسناک است می‌بینیم، الی و جوئل در کشوری که توسط افرادی شیاد به ویرسی ترسناک و کشنده آلوده و ویران شده است گیر افتاده و با دشمنان خود درگیر می‌شوند. 

در لیست بازیگران این اثر، نام هنرمندان موفقی چون پدرو پاسکال (Pedro Pascal) هنرمند فرنچایز مشهور Game of Thrones در نقش جوئل میلر، بلا رمزی (Bella Ramsey) در نقش الی، نیکو پارکر (Nico Parker) در نقش سارا، گابریل لونا (Gabriel Luna) در نقش تامی شنیده می‌شود. فیلمبرداری این اثر تا به امروز بدون مشکل و با موفقیت در شهر کلگری کانادا پیش رفته و بخشی از آن نیز به پایان رسیده است. 

جدیدترین تصاویر منتشر شده از لایو اکشن The Last of Us 

به نظر می‌رسد که بخش ابتدایی این مجموعه در جهت آشنایی مخاطبان با جوئل و داستان زندگی او در این شهر مصیبت زدهساخته شده و رفته رفته مخاطبین با الی و ماجرای پادزهر داخل خون او آشنا شده و سپس شاهد مرگ سارا، آشنایی جو و الی خواهیم بود. قسمت اعظم داستان این سریال پسا آخرالزمانی بیش از بیست سال پس از آن شیوع اولیه ویروس اتفاق می‌افتد و قبل از درگیر شدن با مارلن و ملاقات با الی، با جوئل و تس در منطقه قرنطینه بوستون همراه خواهیم شد. 

لایو اکشن The Last of Us به عنوان یکی از گرانترین تولیدات HBO با هزینه‌ای هشت رقمی برای هر قسمت که در حال حاضر در کانادا فیلمبرداری می شود، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از ساختمان‌های کثیف و سیم‌های خاردار گرفته تا تابلوهای فدرا، به نظر می‌رسد که مجموعه The Last of Us یکی از بهترین لایو اکشن‌هایی است که HBO در تمام دوران به طرفداران تقدیم می‌کند. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments