اولین تصاویر سریال The Last Of Us منتشر شد

اولین نگاه به Calgary، محل فیلمبرداری سریال The Last Of Us

تصاویر سریال The Last Of Us

تصاویر سریال The Last Of Us که به تازگی منتشر شده است ظاهر محل فیلمبرداری این سریال را در Calgary نشان می‌دهد. با توجه به تصاویر بنظر می‌رسد که صحنه‌های مربوط به شروع بازی محبوب The Last Of Us، زمانی که ماجرای جوئل شخصیت اصلی داستان بازی در آن آغاز می‌شود، توسط سازندگان این مجموعه فیلمبرداری شده است.

پیش از این نیز پدرو پاسکال (Pedro Pascal) بازیگر مشهوری که نقش جوئل را در این مجموعه ایفا خواهد کرد را به همراه خانواده‌اش در نزدیکی این محل دیده بوده‌ایم. بدون شک طرفداران بازی The Last Of Us به خوبی می‌دانند که در این صحنه چه اتفاقی رخ می‌دهد و پس از آن چه اتفاق خواهد افتاد. 

نیل دراکمن (Neil Druckmann) نویسنده اصلی بازی The Last Of Us از مجموعه ناتیداگ (Naughty Dog) که نویسندگی این سریال را نیز برعهده دارد، در این زمینه عنوان کرده است که او و تیمش تمام تلاش خود را می‌کنند تا به داستان اصلی فرنچایز متعهد بوده و چیزی در این بین تحریف نشود، با این حال سریال The Last Of Us حرفی نو برای گفتن خواهد داشت و تازگی خود را به خوبی حفظ خواهد کرد. 

 

تصاویر سریال The Last Of Us که به محل فیلمبرداری اشاره می‌کنند

با توجه به گفته‌های دراکمن در آخرین مصاحبه خود، فصل اول این سریال که توسط شبکه HBO منتشر خواهد شد، وقایع نسخه اول بازی را به تصویر می‌کشد و تمرکز سازندگان در خلق شخصیت‌ها بنا به هویت اصلی آن‌ها و اخلاق و خلق و خوی آن‌ها است و به خصوصیات ظاهری توجه کمتری خواهد شد. برخی جوانب بصری کاملا مشابه با بازی ساخته خواهد شد و در مواردی که اهمیت کمتری دارند حساسیتی به خرج داده نخواهد شد. 

بنظر می‌رسد با پیشروری پروژه و به کار گرفتن هنرمندان بیشتری در آینده، خبر‌های بهتری در رابطه با این لایو اکشن شنیده و تصاویر رسمی و جذابی را از HBO دریافت کنیم. هم اکنون تنها نام سه بازیگر برای نقش‌های اصلی این اثر منتشر شده و بسیاری از عوامل پروژه هنوز مشخص نشده است. 

شما به عنوان یکی از طرفداران بازی The Last Of Us منتظر دیدن چه بازیگر‌هایی در نقش شخصیت‌های این فرنچایز هستید؟

 

 

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا