#مهسا_امینی

تصاویر جدید پشت صحنه سریال The Last of Us از راه رسید

تعداد تصاویر به رقم ۸ می‌رسد

تصاویر جدید پشت صحنه سریال The Last of Us

اکانت Ted’s desk که در شبکه اجتماعی توییتر فعالیت دارد، ساعاتی قبل تصاویر جدید پشت صحنه سریال The Last of Us را منتشر کرد.

سونی که از پتانسیل بالای بازی‌های انحصاری خود اطلاع کامل داشت، در سال ۲۰۱۳ میلادی زیرمجموعه جدیدی را تحت عنوان PlayStation Originals راه اندازی کرد؛ زیرمجموعه‌ای که امروزه با نام پلی‌استیشن پروداکشنز شناخته می‌شود. این استودیو وظیفه دارد با مشارکت دیگر شرکت‌ها بازی‌های انحصاری را بسته به داستانشان به فیلم یا سریال تبدیل کند. سونی پروداکشنز در حال حاضر روی گروژه‌های مختلفی کار می‌کند که یکی از آن‌ها سریال The Last of Us است. کریگ مازن (Craig Mazin) و نیل دراکمن (Neil Druckmann) به عنوان شورانر روی روند ساخت نظارت دارند.

اکانت توییتری Ted’s desk ساعاتی قبل تصاویر جدید پشت صحنه سریال The Last of Us را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت. تعداد تصاویر به رقم ۸ رسیده و بخش‌های مختلفی از صحنه فیلمبرداری را نشان می‌دهد. اگرچه سیاهی لشکر را می‌توان در برخی از عکس‌ها مشاهده کرد، خبری از بازیگران اصلی نیست. در ضمن، با توجه به دکورها می‌توان گفت ضبط صحنه‌های قبل از رخ دادن فاجعه هنوز به اتمام نرسیده است. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

سونی پروداکشنز و HBO تا به این لحظه تنها ساخت فصل نخست سریال The Last of Us را تایید کرده‌اند که اما دیمیان پتی (Damian Petti) رئیس اتحادیه هنرمندان کانادا فاش کرده اثر مورد نظر حداقل چند فصل خواهد داشت. او همچنین گفت بودجه هر قسمت بیش از ۱۰ میلیون دلار برآورد شده است. در صورتی که نمی‌دانید، تیم تولید برای ضبط صحنه‌های مورد نظر به کانادا سفر کرده است.

جفری پیرس (Jeffrey Pierce) در سری بازی‌های The Last of Us به عنوان تامی صداپیشگی کرد. او در ساخت سریال مشارکت دارد اما به عنوان یک شخصیت جدید به تام پری جلوی دوربین می‌رود. پیرس اخیرا در پادکست To All The Films We Judged Before حاضر شد و مصاحبه‌ای را انجام داد. او تاکید داشت تعدادی از فیلمنامه‌ها را خوانده و آن‌ها «نفس‌گیر» هستند. پیرس همچنین در ادامه صحبت‌های به نقش مهم شخصیت پری در داستان اشاره کرد.

فصل اول سریال The Last of Us از ۱۰ قسمت تشکیل خواهد شد. در حال حاضر اطلاعاتی پیرامون زمان پخش موجود نیست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا