1%
  • 0/10

جیمز گان به شایعه‌ای درباره شخصیت اصلی سریال گرین لنترن واکنش نشان داد

جیمز گان به شایعه‌ای درباره شخصیت اصلی سریال گرین لنترن واکنش نشان داد ۰ ۲۲ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
شخصیت اصلی سریال گرین لنترن

جیمز گان، فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی اخیراً در شبکه اجتماعی Threads به شایعه‌ای درباره شخصیت اصلی سریال گرین لنترن واکنش نشان داده است.

پس از اینکه Green Lantern در سال ۲۰۱۱ میلادی اکران شد و یکی از بدترین آثار ابرقهرمانی تاریخ سینما لقب گرفت، وارنر تمایلش را به استفاده از شخصیت‌های آن از دست داد. به همین دلیل هم فرنچایز DC Extended Universe علی‌رغم عمر ۱۰ ساله خود هیچ کدام از شخصیت‌های آن را روی پرده نقره‌ای نیاورد.

فرنچایز جدید دی سی با نام DC Universe رسماً در سال جاری میلادی فعالیت خودش را آغاز می‌کند. این فرنچایز شامل فیلم، سریال و حتی بازی‌های ویدیویی شده و تمام آثارش تحت نظارت جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) ساخته می‌شوند. در ضمن، گان اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی گفته بود شخصیت‌های کمیک بوک‌های گرین لنترن نقش بسیار مهمی را در دی سی یونیورس ایفا خواهند کرد.

یکی از منابع غیررسمی چندی پیش شایعه‌ای را پیرامون شخصیت اصلی سریال گرین لنترن پخش کرد. منبع مزبور مدعی شده بود جان استورات در زمان رخ دادن اتفاقات سریال اوایل دهه سوم زندگی خودش است. یکی از کاربران شبکه اجتماعی Threads اخیراً  از جیمز گان سوالی را پیرامون شایعه مورد بحث پرسید و او هم صریحاً آن را رد کرد:

رفقا، یکبار گفته‌ام، هزار بار دیگر هم می‌گویم. هر چیزی که در فضای مجازی هست، مزخرفی بیش نیست، مگر اینکه من آن را گفته باشم. هیچ کس نمی‌داند نویسنده‌های سریال چه کسانی هستند. فکر می‌کنید آن‌ها چطور به سن شخصیت اصلی پی برده‌اند؟

طبق اندک اطلاعات رسمی موجود، سریال گرین لنترن با نام Lanterns شناخته شده و دو شخصیت اصلی خواهد داشت: جان استورات و هال جوردن. اتفاقات داستان در زمین جریان داشته و از برخی جهات به سریال True Detective شبیه خواهد بود؛ زیرا شخصیت‌های اصلی مشغول بررسی موضوعی هستند که به خط داستانی و اصلی فرنچایز ربط دارد.

سریال Lanterns بخشی از فصل اول فرنچایز دی سی یونیورس بوده اما تاریخ انتشاری ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments