کریپتو یکی از ابرقهرمانان فیلم جدید سوپرمن خواهد بود

همراه دوست داشتنی سوپرمن

ابرقهرمانان فیلم جدید سوپرمن

کریپتو (Krypto) به عنوان یکی از ابرقهرمانان فیلم جدید سوپرمن (Superman: Legacy) دوباره در جهان سینمایی DC (به اختصار: DCU) ظاهر خواهد شد.

فیلم Superman: Legacy که در تاریخ 11 جولای 2025 اکران می‌شود، قرار است اولین فیلم انفرادی سوپرمن پس از دوازده سال باشد. در این فیلم، بازیگری جوان‌تر جایگزین هنری کویل (Henry Cavill) در نقش کلارک کنت (Clark Kent) خواهد شد. اکران این فیلم با تصمیم جیمز گان (James Gunn) و پیتر سافران (Peter Safran)، مدیران DC، برای تازه‌سازی فیلم‌های این استودیو همزمان شده است. یکی از پیامدهای این همزمانی، حضور شخصیت‌های جدیدی در فیلم است که قبلا در انیمیشن‌ها و کتاب‌های کمیک DC هم حضور داشته‌اند.

اما به جز هیولاها، چه متحدان یا دشمنان دیگری را می‌توانیم در این فیلم مورد انتظار ببینیم؟ اکنون در میان ابرقهرمانان فیلم جدید سوپرمن، نام کریپتو هم به چشم می‌خورد. شخصیتی که طرفداران از او به عنوان حیوان خانگی سوپرمن، یاد می‌کنند. کریپتو یک سگ دوست داشتنی با توانایی پرواز است که گان، بارها و بارها از علاقه خود به او سخن گفته است.

کریپتو به Superman: Legacy می‌آید؟

سوپرمن هنری کویل

اخیرا کاربری در توییتر از جیمز گان پرسید که آیا حیوان خانگی سوپرمن را دوست دارد یا خیر. گان پاسخ داد: «من عاشق کریپتو هستم.» این نباید تعجب‌آور باشد. زیرا پیش‌تر هم شایعاتی در فضای اینترنت پخش می‌شدند، مبنی بر اینکه گان در حال کار روی یک فیلم با محوریت کریپتو است. او خودش بعدا در این باره توضیح داد: «یک سگ فوق‌العاده در اطراف شهر می‌دوید و سوپرمن هم تلاش می‌کرد که او را پیدا کند. این به نظر من جالب بود.»

یکی از برنامه‌های جدید استودیو DC این است که یک جهان متقابل رسانه‌ای به وجود آورد. جهانی که اجزای آن در تمام شکل‌های متنوع رسانه‌ای مانند تلویزیون، فیلم، سریال‌های انیمیشن و بازی‌های ویدئویی به هم متصل شده‌اند. شاید کمی دور از ذهن باشد، ولی گان گفته است که کریپتو می‌تواند این رسالت را به انجام برساند.

می‌گویند سوپرمن «مظهر مهربانی در دنیایی است که مردمش به مهربانی، اعتقادی ندارند.» موضوعی که حتی پیتر سافران هم به آن، اشاره کرده است. بنابراین چه چیزی به جز رابطه بین یک مرد و بهترین دوست پشمالوی او، می‌تواند این احساس را نشان دهد؟

3.7 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا