1%
  • 0/10

کریستن استوارت برای پیوستن به مارول یک شرط بسیار مهم دارد

کریستن استوارت برای پیوستن به مارول یک شرط بسیار مهم دارد ۷ ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
کریستن استوارت

کریستن استوارت که با مجموعه گرگ و میش به شهرت رسید، برای پیوستن به فرنچایز مارول یک شرط بسیار مهم دارد.

ابرقهرمانی طی دهه گذشته به یکی از محبوبترین ژانرها تبدیل شده و بخش قابل توجهی از درآمد صنایع سینما و تلویزیون به آن اختصاص دارد. به همین دلیل هم فیلمسازان و بازیگران زیادی آرزو دارند یک روز در ساخت آثار ابرقهرمانی مشارکت کنند. البته افرادی هم هستند که آثار ابرقهرمانی را دوست نداشته و نظرشان نسبت به آن‌ها منفی است؛ افرادی که از قضا بسیار مشهور هستند. به عنوان مثال می‌توان به جودی فاستر (Jodie Foster) و مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) اشاره کرد.

کریستن استوارت (Kristen Stewart) چندی پیش در پادکست Not Skinny, Not Fat Podcast حاضر شد و درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد. اینطور که پیداست، او را باید به لیست چهره‌های شاخصی اضافه کرد که علاقه‌ای به ژانر ابرقهرمانی ندارند:

راستش را بخواهی [ساختن فیلم‌های ابرقهرمانی] مثل یک کابوس مزخرف می‌ماند. هرگز در فیلم‌های مارول نقش آفرینی نخواهم کرد.

بازیگر مجموعه فیلم‌های گرگ و میش (The Twilight) تنها به یک شرط حاضر است با فرنچایز Marvel Cinematic Universe همکاری داشته باشد:

اگر گرتا گرویگ از من بخواهد در فیلمی متعلق به مارول نقش آفرینی کنم، این کار را خواهم کرد.

گرتا گرویگ (Greta Gerwig) بازیگر و فیلمساز آمریکایی بوده که با ساخت دو فیلم Lady Bird و Little Women ثابت کرد در کارگردانی استعداد دارد. او همچنین Barbie را جلوی دوربین برده و موفقیت‌های آن باعث شده بیشتر از قبل به شهرت و محبوبیت برسد. از همین رو، طبیعی است بازیگران سرشناسی مانند کریستن استوارت خواهان همکاری با او باشند.

جدیدترین فیلم کریستن استوارت، Love Lies Bleeding نام دارد که از حدوداً سه هفته پیش به سینماها آمد و علی‌رغم بازخوردهای مثبت، چندان مورد استقبال مخاطبان قرار نگرفته است. داستان درباره رابطه یک مدیر باشگاه منزوی و خانواده‌ای جنایتکار است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments