1%
  • 0/10

شخصیت کراگلین در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 بازمی‌گردد

جیمز گان بازگشت برادرش را تایید کرد

شخصیت کراگلین در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 بازمی‌گردد ۰ ۰۱ فروردین ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
شخصیت کراگلین

جیمز گان چندی پیش تایید کرد شخصیت کراگلین با نقش‌آفرینی شان گان در قسمت سوم Guardians of the Galaxy حضور خواهد داشت.

در ابتدا قرار بود فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 مدتی پس از اکران Avengers: Endgame به سینماها بیاید اما جیمز گان (James Gunn) به خاطر جوک‌هایی که سال‌ها قبل با محوریت تجاوز جنسی و پدوفیلی در حساب توییترش منتشر کرده بود، از مارول اخراج شد. عده‌ای از طرفداران از تصمیم دیزنی حمایت کردند و عده‌ی دیگر هم تلاش خود را به کار گرفتند تا این فیلمساز آمریکایی برای ساخت قسمت سوم Guardians of the Galaxy بازگردد. اگرچه عده‌ی دوم در ابتدا موفق نبودند اما نظر مدیران دیزنی سرانجام تغییر کرد و گان بار دیگر به عنوان کارگردان پروژه انتخاب شد. البته این اتفاقات باعث شد تا جدیدترین اقتباس از کمیک بوک‌ها محافظان کهکشان از برنامه‌های اکران حذف شده و فعلا تاریخ مشخصی نداشته باشد.

جیمز گان که مانند اکثر افراد این روزها را در قرنطینه‌ی خانگی به سر می‌برد، چندی پیش از کاربران اینستاگرام خواست تا سوال مورد نظرشان را از طریق بخش استوری ارسال کرده و او هم آن‌ها را پاسخ خواهد داد. در این میان، یکی از کاربران پرسید آیا برادر او هم در قسمت سوم Guardians of the Galaxy حضور دارد یا خیر. گان هم این موضوع را رسما تایید کرد. اگر اطلاعاتی در این باره ندارید، باید بگوییم که شان گان (Sean Gunn) بازیگر نقش کراگلین، برادر کارگردان است. او یکی از دستیاران یاندو بود اما در جریان قسمت دوم به او خیانت کرد. پس از اینکه دوستانش کشته شدند، بار دیگر به یاندو ابراز وفاداری کرده و شرایط فرار او، گروت و راکت را فراهم آورد. او حتی به محافظان کهکشان کمک کرد تا از سیاره‌ی ایگو فرار کنند.

در حال حاضر سوالات یک سوال مهم و اساسی پیرامون شخصیت کراگلین وجود دارد: دلیل غیبتش در جریان فیلم Avengers: Infinity War چه بود؟ محافظان کهکشان در گفتگوهای خود به او اشاره‌ای نکرده یا حتی سعی نکردند ارتباطی برقرار کنند. البته جیمز گان قبلا گفته بود این شخصیت در جریان Infinity War مشغول انجام کارهای مهمی بوده است. احتمالا در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 اطلاعاتی در این باره به مخاطبان داده می‌شود. در ضمن، کراگلین پس از مرگ یاندو، تیر کشنده‌ی او را به ارث برد و تلاش کرد تا در کنترل کردن آن از طریق سوت مهارت پیدا کند اما چندان موفق نبود. باید دید آیا توانسته در طول این مدت نحوه‌ی کنترل تیر کشنده را یاد بگیرد یا خیر.

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، در حال حاضر تنها می‌دانیم که ساخت Guardians of the Galaxy Vol. 3 قطعی است. جز این، اطلاعاتی درباره‌ی سال اکران یا طرح کلی داستان موجود نیست. البته این مورد را هم می‌دانیم که در جریان قسمت سوم با شخصیت آلفا گروت ملاقات خواهیم کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments