#مهسا_امینی

نبرد کریتوس و مسترچیف + ویدیو

جدال دو غول صنعت ویدئوگیم

نبرد کریتوس و مسترچیف + ویدیو نریمان هروی ۰ ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ تریلر بازی

به لطف ماد جدید بازی God Of War دو کارکتر محبوب ویدئوگیم در مقابل هم قرار گرفتند و حالا می‌توانیم شاهد نبرد کریتوس و مسترچیف باشیم.

احتمالا بارها سر این که در نبرد بین کریتوس و مسترچیف چه کسی قرار است پیروز شود، در جمع دوستان خود کل‌کل و بحث‌های زیادی داشته‌اید. حالا و به لطف ماد بازی God Of War 2018 می‌توانیم شاهد مبارزه بین این دو کارکتر محبوب صنعت ویدئوگیم باشیم.

این ماد در اصل توسط Marcos RC تهیه شده و مسترچیف به عنوان باس فایت اول یا همان The Stranger در مقابل کریتوس قرار می‌گیرد.

به دلیل طبیعت باس فایت اصلی، مسترچیف از هیچ‌کدام از سلاح‌های نمادین خود استفاده نمی‌کند و نبرد کریتوس و مسترچیف به صورت تن به تن است.

مادسازان طبق معمول همیشه، از همان ابتدای عرضه‌ی بازی God Of War روی کامپیوتر، ماد‌های جالب و عجیبی را برای آن تهیه کرده‌اند. برای مثال یک مادساز کارکتر‌های اصلی این بازی را با کارکتر‌های انیمیشن سیمپسونز جا به جا کرده است!

طرفداران کریتوس بی‌صبرانه منتظر نسخه‌ی جدید از سری God Of War یعنی God of War: Ragnarok هستند. این بازی دنباله‌ی مستقیم بازی God Of War 2018 است. این بازی اخیرا در کشور کره جنوبی رده‌بندی شده و خبر از این می‌دهد که بازی قرار است در سال جاری میلادی منتشر شود. انتظار‌‌‌ها در مورد این بازی به شدت زیاد است و بسیاری‌ها امیدوار هستند که خدای جنگ یا همان کریتوس باز هم بدرخشد و این بازی مقام GOTY سال ۲۰۲۲ را تصاحب کند.

نظر شما در مورد نبرد کریتوس و مسترچیف چیست؟ شما طرفدار کدام یک از این دو کارکتر محبوب ویدئوگیم هستید؟ فکر می‌کنید این ماد به خوبی پیاده شده است؟ راستی ماد موردعلاقه‌ی شما از بازی God Of War کدام ماد است؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا