کوجیما از دلیل عدم حضور کیانو ریوز در Death Stranding می‌گوید

کوجیما به شایعات پایان داد

کوجیما از دلیل عدم حضور کیانو ریوز در Death Stranding می‌گوید Masoudezt ۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۸
کیانو ریوز در Death Stranding

تیرماه امسال هیدئو کوجیما از علاقه خود به حضور کیانو ریوز در Death Stranding و بازی در نقشی که برای مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) در نظر گرفته شده بود، گفت؛ اما در نهایت او مدس را برای این نقش انتخاب کرد.

کوجیما در مصاحبه اخیر خود با گیم‌اسپات، شفاف‌سازی بیشتری در مورد انتخاب مدس میکلسن و عدم حضور کیانو ریوز در Death Stranding انجام داد و از علاقه خود به کیانو و اینکه با او تقاط مشترک زیادی دارد، صحبت کرد. او در مصاحبه‌اش گفت که در مقطعی از کار قصد پیشنهاد نقش مورد نظر را به کیانو ریوز داشته و چند نفر از اطرافیانش هم او را تشویق به این کار کرده بودند.

کوجیما در مصاحبه خود گفت:

کیانو عالی است. من دوستی صمیمی به نام نیکولاس رفن دارم؛ او من را با مدس آشنا کرد و در آن زمان من به مدس پیشنهاد حضور و ایفای نقش در بازی را دادم. پیش از اینکه پیشنهاد رسمی کار را به مدس بدهم، به دانمارک رفتم تا یک بار دیگر با نیکولاس مشورت کنم؛ در واقع من مدس را چندین بار دیده بودم، اما در آن زمان می‌خواستم تا باز با نیکولاس برای کار کردن یا نکردن با مدس مشورت کنم. او در پاسخ به من گفت که من مدس را بزرگ کردم و او عالیست، اما بهترین گزینه برای این نقش کیانو است. کیانو در آن زمان مشغول ایفای نقش در فیلم Neon Demon بود. در نهایت نیکولاس من را تشویق به استفاده از کیانو کرد و من به این فکر افتادم که از کیانو به جای مدس در بازی خود استفاده کنم.

یک شب مشغول خوردن شام بودیم که من به سرآشپز گفتم که قصد استفاده از مدس را دارم و نظرش را در این مورد خواستم. حتی سرآشپز هم با اینکه به مدس بسیار علاقه‌مند بود به من گفت شاید کیانو برای این نقش بهتر باشد؛ اما من شخصیت مورد نظر را برای مدس نوشته و او را در این نقش تصور کرده بودم، بنابراین در نهایت از پیشنهاد خود و حضور مدس میکلسن در Death Stranding بسیار خوشحالم.

کوجیما در ادامه مصاحبه خود، دوباره از علاقه‌اش به کیانو ریوز و اینکه دوست دارد تا در آینده با او همکاری داشته باشد صحبت کرد.

بازی Death Stranding در تاریخ 17 آبان 1398 (8 نوامبر 2019) به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا