بخش‌هایی از بازی Death Stranding اول شخص خواهد بود

جواب مرموز کوجیما در خصوص بازی سوالاتی را به وجود آورد

بخش‌هایی از بازی Death Stranding اول شخص خواهد بود نیکان صبوری ۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
بازی Death Stranding اول شخص

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) در توییتر خود، تایید کرد که بخش‌هایی از بازی Death Stranding اول شخص خواهد بوده اما طرز جواب او در خصوص ژانر بازی کمی مرموز است.

هیدئو کوجیما کارگردان و طراح بازی Death Stranding، جواب سوالاتی در خصوص وجود دوربین اول شخص را داد و تایید کرد که در بخش‌هایی از بازی دوربین اول شخص به کار می‌رود. به عنوان مثال در گیم‌پلی به نمایش گذاشته شده از بازی در گیمزکام 2019، زمانی که شخصیت اصلی از کوه سقوط می‌کند، بچه‌ی درون کپسول شروع به گریه کردن کرده و بازیکن برای آرام کردن بچه باید حرکاتی انجام دهد، این روند در بازی به صورت اول شخص دیده شد؛ در ادامه نیز زمانی که بچه آرام گرفت و شخصیت اصلی قصد وصل کردن کپسول را به خود داشت، دوربین بار دیگر به شکل اول شخص درآمد. به جز این صحنه تمام کار‌های دیگر مانند راه رفتن و گذر کردن از کوه‌ها، در دموی به نمایش گذاشته شده، به شکل سوم شخص بود.

او در توییتر خود گفت:

از آنجایی که خیلی از من سوال شد، بازی Death Stranding با یک عنوان مخفی کاری متفاوت است. شما می‌توانید از دوربین اول شخص لذت ببرید ولی این یک بازی اول شخص تیر اندازی نیست، این یک ژانر جدید است که از Strand اقتباس گرفته شده که ما آن را یک بازی Action Game ،Strand Game می‌نامیم.

با این توییت تایید شد که دید اول شخص در بازی وجود دارد ولی دید اول شخص در زمان استفاده از سلاح امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین این زاویه‌ی دوربین برای یک حرکت خاص یا شاید برای دیدن بهتر به اهداف از مسافت دور استفاده می‌شود.

اما سوال دیگری که وجود آمده این است که معنی کوجیما از Action Game ،Strand Game چه چیزی خواهد بود؟ این اولین بار نیست که کوجیما یک ژانر جدید ابداع می‌کند او پیش از این در بازی Metal Gear Solid ژانری به نام Tactical Espionage Action برای بازی استفاده کرده بود.

بازی Death Stranding در تاریخ 17 آبان 1398 (8 نوامبر 2019) برای پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا