برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا فصل دوم سریال Knuckles ساخته می‌شود؟

تهیه‌کننده مجموعه پاسخ می‌دهد

آیا فصل دوم سریال Knuckles ساخته می‌شود؟ ۶ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
فصل دوم سریال Knuckles

ساخت فصل دوم سریال Knuckles پس از انتشار فصل اول آن به یکی از سوال‌های اصلی طرفداران مجموعه سونیک تبدیل شده است.

سریال تلویزیونی Knuckles، اولین اسپین آف یا نسخه فرعی از مجموعه سینمایی سونیک محصول مشترک کمپانی پارامونت (Paramount) و شرکت سگا محسوب می‌شود. در زمانه‌ای که تمامی استودیوها تلاش می‌کنند تا دنیای سینمایی مخصوص به خود را به مانند دنیای سینمایی مارول بسازند، بسیاری در این امر ناموفق عمل می‌کنند. در حالی که دو قسمت ابتدایی از فیلم‌های سینمایی سونیک با موفقیت تجاری گسترده‌ای مواجه شدند، باید دید طرفداران آیا به همین میزان از سریال Knuckles استقبال به عمل می‌آورند.

فصل اول این مجموعه تلویزیونی هم‌اکنون از طریق سرویس استریمی پارامونت پلاس در دسترس بوده و در حال حاضر به سختی می‌‎توان حدس زد که آیا ساخت فصل دوم سریال Knuckles نیز در دستور کار قرار می‌گیرد یا خیر. از توبی اشر (Toby Ascher) تهیه‌کننده اجرایی این سریال و مجموعه سینمایی سونیک پیش از انتشار سریال Knuckles در مصاحبه‌ای در خصوص فصل دوم آن پرسیده شد. اشر در پاسخ خود اگرچه از ارائه پاسخ مستقیم و واضح اجتناب کرد اما امید را برای طرفداران مجموعه سونیک در خصوص فصل دوم سریال Knuckles زنده نگه داشت.

اشر در صحبت با نشریه Paste Magazine اظهار داشت “اگر چیزی واقعا عملکرد موفقی داشته باشد و ما نیز داستانی برای روایت داشته باشیم، قطعا به گسترش آن اقدام خواهیم کرد. من تصور نمی‌کنم درهای مدیوم تلویزیون و آینده سریال Knuckles به روی ما بسته باشد. بنابراین همه احتمالات وجود دارند. به نظر من این موضوع برای ما بسیار مهم است که صرفا برای ساخت یک محصول، اقدام به ساخت آن نکنیم.”

براساس این پاسخ می‌توان تصور کرد فصل دوم سریال مورد بحث یکی از احتمالات ممکن باشد. از سوی دیگر هم‌چنین ممکن است سریال‌های دیگری براساس سونیک ساخته شود. محتمل‌ترین سناریو می‌تواند ساخت سریالی براساس شخصیت شدو (Shadow) به دنبال انتشار فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog 3 باشد. در این فیلم، شخصیت شدو توسط کیانو ریوز صداگذاری می‌شود و این شخصیت نیز از محبوبیت بالایی برخوردار بوده که ساخت یک سریال فرعی براساس آن، منطقی به نظر برسد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments