اولین نگاه به پیشینه شخصیت کینگ پین در ریبوت داستان اصلی + تصاویر

روند شیطانی شدن کینگ پین

اولین نگاه به پیشینه شخصیت کینگ پین در ریبوت داستان اصلی + تصاویر آیدا امشاسفند ۰ ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان
پیشینه شخصیت کینگ پین

تصاویر جدیدی از ریبوت Daredevil: Born Again، با محوریت اصلی ویلسون فیسک منتشر شده که به پیشینه شخصیت کینگ پین می‌پردازد.
استودیو مارول قبلا نشان داده بود که از فلش‌بک‌های کینگ پین در Daredevil استفاده کرده است ولی نه زمان و نه مکان استفاده شده از این فلش‌بک‌ها برای کسی شناخته شده نبود. البته با انتشار تصاویر زیر، طرفداران می‌توانند حدس بزنند که چه نسخه‌ایی از ویلسون فیسک (Wilson Fisk) یا کینگ پین با بازی وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio) در دنیای مارول در حال ساخته شدن است.

عکس‌های جدید منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، صحنه‌های فلش‌بک Daredevil: Born Again را نشان می‌دهد که کینگ‌پین جوان و داستان کودکی او را نشان می‌دهد. در توییت یکی از طرفداران ادعا شده که پسر حاظر در عکس‌ها کینگ پین جوان است که درگیر قلدری همسایه‌ها شده است.

پیشینه شخصیت کینگ پین

به نظر می رسد این فلش‌بک‌ها در دهه ۱۹۷۰ و نیویورک اتفاق می افتد.

پیشینه شخصیت کینگ پین

در قسمت هشت فصل اول Daredevil، نقش کینگ پین جوان توسط کول جنسن (Cole Jensen) بازی می‌شد که رابطه بد او با پدرش، ویلسون را به سمت ویلن Daredevil بودن سوق داد.

پیشینه شخصیت کینگ پین

سکانس جدید یا سریالی در مورد پیشینه شخصیت کینگ پین؟

از آنجایی که جزئیات مربوط به این صحنه تازه فاش شده بسیار کم است، سخت است بگوییم که آیا مارول در حال بازنویسی کامل پیشینه شخصیت کینگ پین جوان است یا فقط در حال بررسی نقطه دیگری از زندگی او می‌باشد.

با این حال، عکس‌های جدید نشان دهنده این است که بینندگان در آینده داستان‌های زیادی از گذشته این شخصیت منفی مارول را شنیده و از دلایل او برای تبدیل به این شخصیت می‌شنوند.

البته قابل به ذکر است که در یکی از پست‌ها اشاره شده که شاید فلش‌بک‌ها کلا یک قسمت از Daredevil را دربر بگیرند نه فقط یک سکانس. در حالی که هیچ چیزی هنوز تایید نشده است، ممکن است فصل ۱۸ قسمتی Daredevil شامل قسمت‌هایی باشد که فقط به پیشینه مت مورداک یا ویلسون فیسک اختصاص داده شده‌اند. با ادامه تولید Born Again طرفداران منتظر اخبار بیشتر در مورد این شخصیت‌ها و سریال هستند.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا