رویارویی رابرت دنیرو و لئوناردو دیکاپریو در تصاویر فیلم جدید اسکورسیزی

تریلر Killers of the Flower Moon در راه است!

رویارویی رابرت دنیرو و لئوناردو دیکاپریو در تصاویر فیلم جدید اسکورسیزی عرفان بدری ۱ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
تصاویر فیلم جدید اسکورسیزی

پس از مدت‌ها انتظار بالاخره اپل تی‌وی پلاس (+Apple TV) تصاویر جدیدی از فیلم Killers of the Flower Moon منتشر شد. در یکی از این تصاویر فیلم جدید اسکورسیزی شاهد رویارویی رابرت دنیرو (Robert De Niro) و لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DiCaprio) هستیم.

جدیدترین ساخته کارگردان افسانه‌ای فیلم‌های ماندگاری چون Taxi Driver، Goodfellas و Shutter Island یعنی مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) با نام Killers of the Flower Moon در راه است. این فیلم مورد انتظار روی داستان به قتل رسیدن چند عضو از ملت اوسیج در دهه ۱۹۲۰ میلادی پس از کشف نفت در سرزمینشان تمرکز دارد. این اثر پرستاره، لئوناردو دیکاپریو، رابرت دنیرو و لیلی گلداستون (Lily Gladstone) را در جمع بازیگران خود دارد، اما تا پیش از این تنها یک تصویر از آن منتشر شده بود.

اکنون پس از انتظاری طولانی بالاخره طرفداران توانستند تا تصاویر جدیدی از فیلم Killers of the Flower Moon دریافت کنند. شما در زیر می‌توانید تصاویر فیلم جدید اسکورسیزی را مشاهده کنید:

در تصویر اول شاهد رویارویی شخصیت ویلیام هیل (William Hale) با بازی رابرت دنیرو و ارنست بورکهارت (Ernest Burkhart) با بازی لئوناردو دیکاپریو هستیم. در تصویر دیگری ارنست بورکهارت را می‌بینیم که دست همسرش که از ملت اوسیج است و لیلی گلداستون نقشش را بازی می‌کند، گرفته است. در پایان نیز تصویری از پشت صحنه فیلم می‌بینیم که در آن مارتین اسکورسیزی و لیلی گلداستون روی یک نیمکت در کلیسا نشسته‌اند.

رابرت دنیرو در دهمین همکاری خود با مارتین اسکورسیزی، پس از فیلم درخشان و تحسین شده The Irishman نقش یک گاوچران با نام ویلیام هیل را بازی کرده که مانند بسیاری دیگر از شخصیت‌های فیلم Killers of the Flower Moon از چهره‌های برجسته رزرواسیون هند اوسیج بود. او بدون شک شخصیت منفی این اثر خواهد بود، زیرا ویلیام هیل واقعی به رشوه‌ها و اخاذی و ارعاب در طول سال‌ها به شهرت رسید. او در نهایت به قتل رسید.

فیلم Killers of the Flower Moon بر اساس کتابی با نام Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI نوشته دیوید گرن (David Grann) ساخته شده است. پیش از این د فیلم The Lost City of Z و The Old Man & the Gun نیز با اقتباس از نوشته‌های این نویسنده تولید شده بودند. فیلم جدید اسکورسیزی به جز رابرت دنیرو، لئوناردو دیکاپریو و لیلی گلداستون، جسی پلمونس (Jesse Plemons)، جان لیسگو (John Lithgow) و برندن فریز (Brandan Fraser) را نیز در جمع بازیگران خود دارد. این اثر در تاریخ ۲۰ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۸ مهر ۱۴۰۲) به طور سراسری اکران خواهد شد، البته پیش از در ماه آینده در جشنواره فیلم کن (Cannes Film Festival) به نمایش درمی‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا