فیلم خوب، بد، جلف ٢: ارتش سری به‌صورت آنلاین اکران می‌شود

اولین تجربه‌ی کارگردانی پیمان قاسم‌خانی

فیلم خوب، بد، جلف ٢: ارتش سری

فیلم خوب، بد، جلف ٢: ارتش سری به دلیل شیوع ویروس کرونا قرار است به‌صورت آنلاین اکران شود.

اخیرا به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت‌های زیادی در سراسر دنیا اعمال شده که یکی از آن‌ها تعطیلی سینماها است. با توجه به این اتفاق و ممکن نبودن حضور مردم در کنار یک‌دیگر در فضاهای بسته و بدون فاصله‌ی مناسب، بسیاری از فیلم‌ها به‌صورت آنلاین اکران می‌شوند. یکی از این عناوین، فیلم سینمایی خوب، بد، جلف ٢: ارتش سری شمرده می‌شود.

اولین ساخته‌ی پیمان قاسم‌خانی، تحت عنوان فیلم خوب، بد، جلف ٢: ارتش سری، مراحل ساخت را طی کرده و برای انتشار آماده است. تهیه‌کننده‌ی این فیلم محسن چگینی است و پیمان قاسم‌خانی علاوه‌بر کارگردان، نویسنده‌ی آن هم به حساب می‌آید.

در خلاصه‎‌ی داستان این کمدی گفته شده گروهی ضد انقلابی به ریاست دکتر مدنی (فرهاد آئیش) و زیر نظر دونالد ترامپ، ماموریتی به فربد (حامد کمیلی) می‌دهند. طی این ماموریت، یک گروه فیلمبرداری باید به ایران فرستاده شود. آن‌ها در این راه موفق شده و در آن‌جا پژمان جمشیدی و سام درخشانی، به‌عنوان بازیگرهای فیلم ارتش سری، انتخاب می‌شوند. پس از مدتی، این دو با بهم ریختن خیلی چیزها باعث خلل‌های مختلف در این ماموریت می‌شوند و ماجراهای بسیاری می‌سازند.

پژمان جمشیدی، سام درخشانی، حامد کمیلی، ریحانه پارسا، گوهر خیراندیش، فرهاد آئیش، مارال فرجاد، شکیب شجره، ستاره پسیانی و علی اوجی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند و قرار است در آن به ایفای نقش‌ بپردازند.

اگر علاقه‌مند هستید تا به تماشای این فیلم بنشینید، از روز پنج‌شنبه ساعت ٢٠، با پرداخت مبلغ ۱۵ هزار تومان می‌توانید از این اثر پیمان قاسم‌خانی که در ژانر کمدی ساخته شده، لذت ببرید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا