#مهسا_امینی

اسکارلت جوهانسون در آینده به دنیای سینمایی مارول بازخواهد گشت!

منتظر بازگشت بلک ویدو نباشید

همکاری اسکارلت جوهانسون و کوین فایگی

اگرچه بلک ویدیو در Avengers: Endgame به انتهای مسیر خود رسید، در آینده شاهد همکاری دوباره اسکارلت جوهانسون و کوین فایگی خواهیم بود.

مارول به واسطه Iron Man 2 از نسخه لایو اکشن بلک ویدو رونمایی کرد که توسط اسکارلت جوهانسون به تصویر کشیده می‌شد. او در ادامه نه تنها به شخصیت مهمی تبدیل شد، بلکه توانست به محبوبیت بسیار زیادی در میان طرفداران Marvel Cinematic Universe دست یابد. در ضمن، ماجراجویی‌های ناتاشا رومانوف در Avengers: Endgame به انتهای خود رسید؛ اتفاقی که با بازخوردهای منفی از سوی طرفداران روبرو شد.

با شدت گرفتن انتقادها نسبت به مرگ ناتاشا رومانوف در Avengers: Endgame، دست‌اندرکاران دنیای سینمایی مارول وعده دادند فیلم Black Widow به جنبه‌های جدیدی از او پرداخته و باعث می‌شود دلیل فداکاری‌اش فاش شود. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، بلک ویدو خود را قربانی کرد تا کلینت بارتون بتواند با سنگ روح بازگردد. در ضمن، اثر اختصاصی بلک ویدو در تابستان سال جاری میلادی روی پرده نقره‌ای آمد و با وجود همه‌گیری ویروس کرونا توانست به فروشی معادل ۳۷۹ میلیون دلار دست یابد. بازخوردهای منتقدان هم مثبت بوده است.

شب گذشته مراسم American Cinematheque Award برگزار شد و جایزه آن به اسکارلت جوهانسون رسید. جایزه مزبور به فردی اهدا می‌شود که در صنعت سرگرمی فعالیت داشته و جدا از تعهد بالا، نقش‌قابل‌توجهی طی یک سال گذشته در سینما داشته است. پس از معرفی شدن برنده، چهره‌های مختلفی درباره جوهانسون صحبت کردند که یکی از آن‌ها کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول بود. او در بخشی از صحبت‌های خود فاش کرد با مشارکت هنرپیشه آمریکایی روی یک پروژه بسیار مخفیانه مارول کار می‌کند. فایگی در ادامه وارد جزئیات نشد و چیزی درباره نام اثر مزبور نگفت اما تاکید داشت هیچ ارتباطی با کاراکتر ناتاشا رومانوف ندارد. در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌های مدیر مارول را مطالعه کنید:

اسکارلت بیش از یک دهه استعداد و قدرت بازیگری خود را در اختیار Marvel Cinematic Universe قرار داد. از او بابت ایفای یک نقش کلیدی در MCU طی این سال‌ها شدیدا تشکر می‌کنم. همکاری با او یکی از به یادماندنی‌ترین و رضایت‌بخش‌ترین‌ مشارکت‌هایم بوده است.

همکاری اسکارلت جوهانسون و کوین فایگی در شرایطی رخ می‌دهد که بازیگر آمریکایی چندی پیش یک شکایت علیه والت دیزنی (ناشر آثار Marvel Cinematic Universe) تنظیم کرد. ریشه اختلاف به نحوه اکران Black Widow مربوط می‌شود. جوهانسون قراردادش را به گونه‌ای تنظیم کرده بود که بخشی از درآمد حاصل از اکران را به عنوان دستمزد دریافت کند. از آنجایی که اقتباس سینمایی بلک ویدو به صورت هیبرد (انتشار همزمان در سینماها و سرویس دیزنی پلاس) منتشر شد، هنرپیشه آمریکایی مدعی بود متحمل ضرر شده است. در نتیجه، یک شکایت علیه ناشر تنظیم کرد. البته دو طرف ناجرا نهایتا به یک توافق رسیدند.

کوین فایگی قبلا در یکی از مصاحبه‌های خود به همکاری دوباره اسکارلت جوهانسون ابراز علاقه کرده بود. جوهانسون جدا از به تصویر کشیدن ناتاشا رومانوف، نقش بسزایی در ساخت Black Widow داشت. به بیان دقیق‌تر، او فردی بود که کیت شورتلند (Cate Shortland) را به پروژه اضافه کرد تا وظیفه کارگردانی را بر عهده بگیرد. در ضمن، فایگی در ماجرای شکایت علیه والت دیزنی به حمایت از جوهانسون پرداخته بود.

از آنجایی که بسیاری از بازیگران مشهور طی سال‌های گذشته وارد حوزه تهیه‌کنندگی شده‌اند، احتمالا اسکارلت جوهانسون به عنوان تهیه‌کننده در ساخت یک اثر مشارکت داشته باشد. در ضمن، برنامه MCU برای سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ کاملا پر است. در نتیجه، اثر مزبور در آینده نزدیک منتشر نخواهد شد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا