کوین فایگی از فیلم Avengers 5 می‌گوید

انتقام‌جویان جوان چه زمانی در کنارهم قرار خواهند گرفت؟

کوین فایگی از فیلم Avengers 5 می‌گوید نرگس کریمی پور ۷ ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ مارول
فیلم Avengers 5

 محبوب‌ترین فرنچایز استودیو مارول سری فیلم‌های انتقام جویان است. اکنون کوین فایگی (Kevin Feige) رئیس مجموعه مارول در رابطه با فیلم  Avengers 5 صحبت می‌کند. نخستین فیلم دنیای سینمایی مارول سال ۲۰۰۸ اکران شده و قسمت اول فرنچایز مردآهنی بود. موفقیت شگفت انگیز این اثر آینده دنیای سینمایی مارول را ساخت و صحنه پس از تیتراژ این فیلم نیز زمینه را برای گردهم آمدن انتقام جویان در سال ۲۰۱۲ فراهم کرد. 

فرنچایز انتقام‌جویان برترین ابرقهرمان‌های کره زمین را به تصویر می‌کشد که صادقانه برای نجات این کره خاکی مبارزه می‌کنند. اولین قسمت این اثر در سال ۲۰۱۲ اکران شده و بر طبق رسم استودیو مارول هر سه سال یکبار یک اثر از این فرنچایز جذاب به پرده سینما می‌رود. در سال ۲۰۱۵ شاهد اکران فیلم بی‌نظیر Avengers: Age of Ultron بودیم و در سال ۲۰۱۸ فیلم Avengers: Infinity War منتشر شد. در سال ۲۰۱۹ فیلم شاهکار Avengers: Endgame بر روی پرده نقره‌ای رفت و باعث شد سنت مارول شکسته شود. 

با این حال هم اکنون که هر یک از شش ابرقهرمان اصلی زمین، شش انتقام‌جو بازنشسته شده یا مرده‌اند، این سوال برای طرفداران مارول پیش می‌آید که اکنون چه کسانی در گروه انتقام‌جویان قرار خواهند گرفت؟ کوین فایگی سرپرست و مدیر استودیو مارول در این زمینه با خبر گذاری Collider صحبت کرده و عنوان کرده است که استودیو مارول امیدوار است که فاصله چندان طولانی بین دو اثر Endgame و فیلم Avengers 5 نباشد و این فیلم در زمان معقولی ساخته شود. کوین فایگی عنوان کرد که  آن‌ها در تلاش هستند تا موارد مورد نیاز این فیلم را آماده کنند و استودیو مارول در آستانه تولید اونجرز ۵ قرار دارد اما این امر بدون شک کمی طول خواهد کشید.

وی در ادامه افزود همانطور که در ابتدای راه در اولین فاز از MCU کمی طول کشید تا این ابرقهرمانان به درستی به مردم معرفی شوند، بدون شک اکنون نیز زمانی لازم خواهد بود تا پایه‌های این فیلم به خوبی گذاشته شده و آماده شود. بنا به گفتی فایگی فاز چهارم مارول کار خود را به خوبی شروع کرده و کارهای این فاز از مارول نیز خوب پیش می‌رود. 

تصور این امر که چه کسانی در گروه انتقام‌جویان جدید قرار خواهند داشت چندان هم دشوار نیست. آنتونی مکی (Anthony Mackie) در نقش سم ویلسون یا همان کاپیتان آمریکا، یلنا بیلووا (Yelena Belova) با بازی فلورنس پیو (Florence Pugh)، ناتالی پورتمن (Natalie Portman) در لباس ثور قادر و تام هالند (Tom Holland)
همچنان به عنوان مرد عنکبوتی و دومینیک تورن (Dominique Thorne) به عنوان آیرون هارت، کیت بیشاپ (Kate Bishop) با بازی خواننده معروف هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) و در نهایت هالک‌دخت (She-Hulk) با بازی تاتیانا مازلانی ( Tatiana Maslany) به احتمال زیاد گروه انتقام‌جویان اصلی را در فاز چهارم  تشکیل خواهند داد. همچنین لنتظار می‌رود تعدادی دیگر از قهرمانان گروه انتقام‌جویان جوان نیز مانند کامولاخان (Kamala Khan) یا همان خانوم مارول نیز در این گروه حاضر باشند. 

انتقام‌جویان در فیلم Avengers 5 

به نظر می‌رسد که طرفداران مارول باید مدت زمانی را سپری کنند تا این استودیو قهرمانان جدید را طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده به مخاطبین خود معرفی کند و امور مربوط به فیلم انتقام‌جویان ۵ را انجام دهند. یکی از فیلم‌های مورد انتظار این استودیو قسمت چهارم فرنچایز ثور فیلم Thor: Love and Thunder بوده که یکی از انتقام‌جویان فاز چهارم را در آن خواهیم دید. 

1.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا