#مهسا_امینی

کیانو ریوز اطلاعات بیشتری را از فیلم سینمایی و سریال BRZRKR منتشر کرد

تاریخ انتشار مشخص نیست

نویسنده فیلم BRZRKR

کیانو ریوز بازیگر کانادایی در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Collider فاش کرد چه کسی به عنوان نویسنده فیلم BRZRKR انتخاب شده است.

کیانو ریوز (Keanu Reeves) یک هنرپیشه کانادایی بوده که از سال ۲۰۱۴ بار دیگر در مرکز توجه‌ها قرار گرفته است. دلیل این اتفاق را باید در قسمت اول جان ویک و موفقیت‌هایش جستجو کرد. ریوز چندی پیش همکاری‌ای را با مت کیندت (Matt Kindt)، ران گارنی (Ron Garney) و استودیوی بووم آغاز کرد تا کمیک بوکی را آماده کرده و به بازارهای جهانی بفرستد. این کمیک بوک تحت عنوان BRZRKR شناخته شده و درباره یک مبارز نامیرا به نام بی (B) است. او که جنگ‌های پرشماری را پشت سر گذاشته و از زندگی خسته شده، حالا به ماموری برای دولت ایالات متحده آمریکا تبدیل شده است. بی، ماموریت‌ها را انجام داده و در مقابل، دانشمندان دولت سعی دارند به ماهیت او پی برده و راهی برای خاتمه زندگی‌اش بیابند.

در حالی که مدت زیادی از معرفی کمیک بوک BRZRKR نمی‌گذشت، وب سایت The Hollywood Reporter از ساخت فیلم سینمایی و سریال آن خبر داد. فیلم، به صورت لایو اکشن تولید شده و سریال هم قرار است در قالب یک انیمیشن در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. THR همچنین تاکید داشت کیانو ریوز نه تنها به عنوان تهیه‌کننده روی ساخت هر دو پروژه نظارت دارد، بلکه قرار است نقش اصلی را در فیلم سینمایی ایفا کند. هنرپیشه کانادایی همچنین قرار است پروتاگونیست را در سریال انیمیشنی صداپیشگی کند. در ضمن، اقتباس سینمایی و سریالی با همکاری سرویس استریم نتفلیکس تولید می‌شود.

کیانو ریوز اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داده است. او در بخشی از مصاحبه درباره اقتباس‌های سینمایی و سریالی BRZRKR صحبت کرد. طبق گفته‌های ریوز، فیلم سینمایی با رده‌سنی R (نامناسب برای افراد زیر ۱۷ سال) ساخته شده و قرار نیست اقتباسی مستقیم از کمیک بوک‌ها باشد. او همچنین گفت فاش کرد متسون تاملین (Mattson Tomlin) به عنوان نویسنده فیلم BRZRKR انتخاب شده است. او، فیلمنامه‌نویسی جوان بوده و در پرونده کاری خود چهار فیلم دارد که یکی از آن‌ها The Batman است. تاملین در ساخت Project Power هم مشارکت داشت. در ادامه می‌توانید صحبت‌های ریوز را مطالعه کنید:

دنبال این نیستم که اقتباس مستقیم کمیک بوک را بسازم. شباهت‌هایی میانشان، به خصوص در بحث شخصیت اصلی و ویژگی‌هایش وجود دارد اما می‌توانیم تغییراتی را در داستان به وجود بیاوریم.

هنرپیشه کانادایی در ادامه گفت:

در حال حاضر مشغول صحبت با استودیوهای انیمیشن‌سازی هستیم تا بتوانیم شریک نهایی را پیدا کنیم. باز هم تاکید می‌کنم…برخی از المان‌های داستان ثابت می‌مانند اما دوست دارم دیگر نویسندگان نسخه متفاوتی از قصه را بنویسند.

اخیرا متسون تاملین را به عنوان نویسنده فیلم سینمایی استخدام کرده‌ایم. او فرد جالبی بوده و به تازگی کار روی فیلمنامه را آغاز کرده است.

با در نظر گرفتن اینکه فیلم سینمایی در فاز ابتدایی بوده و هنوز فیلمنامه‌اش تکمیل نشده، قطعا در آینده نزدیک شاهد انتشارش نخواهیم بود. این موضوع برای سریال انیمیشنی هم صدق می‌کند. دست‌اندرکاران هنوز نتوانسته شریک مناسب را برای ساخت انیمیشن بیابند. در ضمن، انتخاب رده سنی R برای فیلم قابل‌پیش‌بینی بوده است؛ زیرا کمیک بوک BRZRKR به شدت خشونت‌آمیز است. البته خشونت بالا، تنها ویژگی شاخص آن به شمار نمی‌رود.

کمیک بوک BRZRKR نگاهی نسبتا عمیق به موضوعات جاودانگی، خشونت غیرقابل‌کنترل و تاثیر زندگی به مدت چند قرن دارد. باید امیدوار بود کیانو ریوز و دیگر دست‌اندرکاران این جنبه از داستان را فراموش نکرده و از مدیوم کمیک بوک به فیلم و سریال انتقال دهند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا