بازیگر نقش کسی لنگ در فیلم Ant-Man 3 جزئیاتی را درباره این شخصیت ارائه داد

شلخته، مضطرب، اما قهرمان!

بازیگر نقش کسی لنگ در فیلم Ant-Man 3 جزئیاتی را درباره این شخصیت ارائه داد

طی یک مصاحبه رسمی، کاترین نیوتون (Kathryn Newton)، بازیگر نقش کسی لنگ (Cassie Lang) در فیلم Ant-Man 3 جزئیاتی را درباره این کاراکتر ارائه داد.

مدت‌هاست که منتظر انتشار فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantomania هستیم؛ شاید بعد از آنکه شخصیت کانگ (Kang The Conqueror) را در سریال Loki دیدیم و رسما اعلام شد که این فرد، ابرشرور بزرگ مولتی ورس ساگا خواهد بود. آخرین بار که این شخصیت را دیدیم، او درباره انواع مختلف و نسخه‌های متفاوتی از خودش صحبت کرد که هرکدام به دنبال سلطه بر تمامی خط‌های زمانی هستند و همین موضوع باعث یک جنگ بزرگ شده بوده است. با این حال ما هنوز پس از سریال Loki، اثری از سازمان TVA و ورینت‌های دیگر کانگ را ندیده‌ایم و احتمالا هم نخواهیم دید؛ تا اینکه بالاخره فیلم Ant-Man 3 اکران شود!

در این فیلم ما می‌بینیم که اسکات لنگ (Scott Lang) یا همان مرد مورچه‌ای، به همراه همسرش هوپ (Hope) ‌و پدر و مادر او، بار دیگر به جهان کوانتوم می‌روند؛ یا بهتر است بگوییم به سمت آن کشیده می‌شوند! چراکه کسی لنگ، دختر اسکات، دستگاهی را طراحی کرده که به سمت جهان کوانتوم سیگنال ارسال می‌کند و همین کار باعث می‌شود تا فردی از داخل آن، این افراد را به داخل بکشد. ما می‌دانیم که کسی به دلیل اینکه اسکات (و کل خانواده) پنج سال پودر شده بود، حال بزرگ‌تر شده و بازیگر آن نیز تغییر کرده است. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که او چرا و چطور دستگاهی را برای ارتباط با جهان کوانتوم ساخته و آیا درست مثل پدرش می‌تواند از لباس مخصوص انت من استفاده کند؟ این سوال‌ها را بهتر است از کاترین نیوتون، بازیگر نقش کسی لنگ در فیلم Ant-Man 3 بپرسیم!

صحبت‌های بازیگر نقش کسی لنگ درباره این شخصیت و نقش آن در فیلم Ant-Man 3

من بی‌نقص نیستم، صبر و حوصله ندارم و دوست دارم خیلی زود به یه قهرمان تبدیل بشم، فکر کنم اینطوری میشه کسی لنگ رو توضیح داد. اون تلاششو می‌کنه که یه آدم خوب باشه، اما خب اشتباهات زیادی رو هم انجام میده. واقعا اون (کسی) آدم بهم ریخته‌ایِ و منم خودم همینطوریم.

طبق گفته‌های بازیگر نقش کسی لنگ به نظر می‌رسد که این کاراکتر خیلی زود به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود که نمونه آن را در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول زیاد دیده‌ایم. او می‌گوید که این شخصیت قصد دارد تا یک ابرقهرمان باشد، اما اشتباهات زیادی را مرتکب می‌شود و در این راه درس می‌گیرد؛ این شبیه به کدام شخصیتی است که در فاز چهارم دیده‌ایم؟ واضح است؛ کیت بیشاپ (Kate Bishop)، میس مارول (Ms. Marvel) و حتی شاید آمریکا چاوز (America Chavez)!

در واقع این شخصیت‌ها (به علاوه چند عضو دیگر) همگی از اعضای تیمی خواهند بود که به زودی با نام یانگ اونجرز (Young Avengers) خواهیم شناخت؛ گروهی از ابرقهرمانان جوان که راه انتقام جویان را ادامه می‌دهند. در واقع تشکیل این تیم پس از کنار رفتن بسیاری از اعضای اصلی تیم انتقام جویان یک امر غیر قابل اجتناب خواهد بود، اما نکته قابل توجه درباره همه آن‌ها، این است که همگی هنوز خام و بدون تجربه هستند؛ به همین دلیل نیز مارول قصد دارد تا با پخش سریال‌ها و فیلم‌هایی درباره آن‌ها، نشان دهد که چطور با قرار گرفتن در شرایط خاص رشد می‌کنند به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شوند.

این همان راهی است که در فیلم Ant-Man 3 کسی لنگ هم طی خواهد کرد تا بتواند جای پدرش را بگیرد. در کمیک‌های مارول، کسی لنگ پس از پدرش موفق می‌شود تا به شخصیتی تحت عنوان Stature تبدیل شود؛ ابرقهرمانی که که بدون نیاز به تجهیزات خاص و لباس مخصوص، می‌تواند خودش را کوچک یا بزرگ‌تر کند. این اتفاق فعلا در چیزی که از تریلر فیلم دیدیم نیوفتاده و احتمال آن هم بسیار پایین خواهد بود، اما به هر حال باید فرق خاصی بین کسی و اسکات لنگ وجود داشته باشد که آن را خاص می‌کند؛ البته اگر کانگ فاتح اجازه زنده ماندن را مرد مورچه‌ای و خانواده‌اش بدهد!

در هر صورت، نیازی نیست تا چند سال دیگر برای گرفتن پاسخ سوال‌هایی که درباره این شخصیت و همچنین نقش کانگ فاتح در این فیلم داریم صبر کنیم و در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ (۱۷ فوریه ۲۰۲۳)، عنوان Quantomania اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا