بازیگر سریال WandaVision ضبط صحنه‌های جدید را تایید کرد

چندان جای نگرانی نیست

فیلمبرداری WandaVision

با توجه به جدیدترین صحبت‌های کاترین هان، فیلمبرداری WandaVision به منظور ضبط چند صحنه‌ی اضافی در آینده از سر گرفته می‌شود.

فوریه‌ی سال جاری بود که مارول به انتظار چندین ماهه‌ی طرفداران خاتمه داد و اولین تیزر را از سریال‌های ابرقهرمانی در حال ساخت خود به اشتراک گذاشت. مدت زیادی از این اتفاق نمی‌گذشت که تیلور گرابوفسکی (Taylor Grabowsky) یکی از دست‌اندرکاران WandaVision با انتشار تصویری در حساب کاربری خود در اینستاگرام، از پایان روند فیلمبرداری خبر داد. با در نظر گرفتن این موضوع، سریال مشترک واندا ماکسیمف و ویژن را باید یکی از خوش‌شانس‌ترین پروژه‌‌های امسال دانست؛ زیرا مدتی بعد ویروس کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد و روند تولید آثار سینمایی و تلویزیونی را متوقف کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، سازندگان قصد دارند چند صحنه‌ی جدید ضبط کنند.

کاترین هان (Kathryn Hahn) بازیگر، مدل و خواننده‌ی آمریکایی چندی پیش مصاحبه‌ای را با پادکست Deep Focus Podcast محصول وب سایت The Playlist انجام داد. او در بخشی از گفتگو فاش کرد فیلمبرداری WandaVision به منظور ضبط صحنه‌های جدید در آینده انجام می‌شود و او هم باید خودش را برای این اتفاق آماده کند. توجه داشته باشید فیلمبرداری صحنه‌های اضافی به هیچ وجه نگران‌کننده نبوده و از قضا در میان آثار پرخرج بسیار مرسوم است:

مقداری از کارم روی پروژه‌ی WandaVision باقی مانده است. کسی چه می‌داند، شاید حضور در این سریال یکی دیگر از تجربه‌‌های سورئال و عالی باشد. تا اینجای کار که بسیار سرگرم‌کننده بوده است. کاش می‌توانستم چیزی در این باره‌ی این اثر بگویم اما نمی‌توانم. فقط بگویم شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

طبق توضیحاتی که مارول درباره‌ی WandaVision منتشر کرده، این سریال را می‌توان ترکیبی از سیتکام‌های کلاسیک و فیلم‌های دنیای سینمایی مارول دانست که در آن اسکارلت ویچ و ویژن زندگی ایده‌آلی را پشت سر می‌گذارند. این شرایط ادامه دارد تا اینکه واندا ماکسیمف به ماهیت همه چیز شک می‌برد. با توجه به آنچه در کمیک بوک‌ها خواندیم، احتمال می‌رود واندا در جریان سریال دچار فروپاشی روانی شده و دردسر بسیاری را برای دیگران ایجاد ‌کند. به خصوص اینکه قرار است در Doctor Strange in the Multiverse of Madness حضور داشته باشد. بسیاری از مخاطبان پیش‌بینی کرده‌اند اسکارلت ویچ در دومین فیلم اختصاصی دکتر استرنج شخصیت منفی داستان خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا