#مهسا_امینی

پوستر سریال Hawkeye با محوریت شخصیت‌های اصلی منتشر شد

فاصله چندانی با پخش نداریم

پوستر سریال Hawkeye

اکانت توییتری Hawkeye News & Updates ساعاتی قبل پوستر سریال Hawkeye را به اشتراک گذاشت که برای مجله Lowdown طراحی شده بود.

نسخه لایو اکشن کلینت بارتون با نقش‌آفرینی جرمی رنر (Jeremy Renner) نخستین بار در Thor 2011 به صورت کوتاه معرفی شد و سپس در قامت یک شخصیت مکمل در فیلم‌های Marvel Cinematic Universe حضور یافت. ورق به‌زودی برگشته و کلینت سریال اختصاصی خود را دریافت می‌کند. این اثر Hawkeye نام داشته و یک مینی سریال شش قسمتی است. در نتیجه، نباید انتظار داشت مارول و دیزنی پلاس در آینده فصل دومش را بسازند. در ضمن، وظیفه تولید روی دوش جاناتان ایگلا (Jonathan Igla) بوده که یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال موفق Bridgerton به شمار می‌رود.

داستان Hawkeye پس از Avengers: Endgame جریان دارد. کلینت بارتون تصمیم گرفته کریسمس را کنار اعضای خانواده خود بگذراند اما تعدادی از دشمنان قدیمی به سراغش می‌آیند؛ دشمنانی که نتیجه اقداماتش در زمان فعالیت به عنوان رونین هستند. کلینت که چاره‌ای ندارد، اولویتش را روی مبارزه با دشمنان قرار می‌دهد. در همین حین، دختری جوان به نام کیت بیشاپ لباس رونین را به تن کرده و با خلافکاران مقابله می‌کند. کلینت پس از ملاقات با کیت وظیفه آموزشش را بر عهده می‌گیرد تا دختر جوان بتواند راحت‌تر از چالش‌های پیش رو عبور کند.

اکانت توییتری Hawkeye News & Updates اخیرا پوستر سریال Hawkeye را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشته که برای مجله Lowdown طراحی شده بود. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

هیلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) نقش کیت بیشاپ را بر عهده دارد؛ کاراکتری که مانند هاکای از تیر و کمان برای مبارزه با دشمنان خود بهره می‌برد. استاینفیلد چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Entertainment Weekly را انجام داد و در بخشی از آن درباره اعتماد بنفسش برای شروع تمرین تیراندازی صحبت کرد. او گفت قبل از اینکه برای نخستین بار به محل تمرین تیراندازی برود، ویدیوهای زیادی را با محوریت تیر و کمان و نحوه استفاده از آن دیده بود. در نتیجه گمان می‌کرد همه چیز را یاد گرفته و وقتی به نخستین جلسه تمرین رفت، با اعتماد به نفس کامل کمان را برداشت و تیر را داخلش قرار داد. مربی هم نگاهی به او انداخت گفت: «حسابی کار داریم!»

البته هایلی استاینفیلد تنها فردی نبود که با Entertainment Weekly مصاحبه کرد و ترین تران (Trinh Tran) تهیه‌کننده سریال Hawkeye هم گفتگویی را با وبسایت مزبور انجام داد. تران فاش کرد از اولین جلسه‌ای که با حضور استاینفیلد برگزار شد، او و کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول به اطمینان رسیدند گزینه مناسب را پیدا کرده‌اند.

کلینت بارتون و کیت بیشاپ تنها چهره‌های شاخصی نیستند که جلوی دوربین هاکای یافته‌اند. ورا فارمیگا (Vera Farmiga) که با نقش لورین وارن در دنیای سینمایی کانجورینگ به شهرتی جهانی رسید، مادر کیت را به تصویر کشیده است. دیگر چهره مشهور، فلورنس پیو (Florence Pugh) است که نقش یلنا بلووا را بر عهده دارد.

سریال Hawkeye در تاریخ ۳ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۴ نوامبر) از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست کلینت بارتون و کیت بیشاپ پس از این سریال در کدام اثر MCU بازمی‌گردند.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا