رونمایی از لباس مشکی سوپرمن در دومین کلیپ اسنایدر کات Justice League

نخستین تریلر اوایل شهریور منتشر می‌شود

رونمایی از لباس مشکی سوپرمن در دومین کلیپ اسنایدر کات Justice League سورنا رضایی ۰ ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ HBO

دومین کلیپ اسنایدر کات Justice League در جریان کامیک کان آنلاین به نمایش گذاشته شد. این ویدیو از لباس مشکی سوپرمن رونمایی می‌کند.

زک اسنایدر (Zack Snyder) یکی از افراد کلیدی در شکل‌گیری دنیای سینمایی دی‌سی به شمار می‌‌رود. در برنامه‌ریزی‌های اولیه‌ی خود تصمیم داشت مجموعا پنج فیلم را کارگردانی کند اما شرایط مطابق انتظار پیش‌رفت. پس از ساخت و اکران Man of Steel و Batman V Superman: Dawn of Justice، کار روی Justice League را آغاز کرد. پروژه در مرحله‌ی پس‌تولید به سر می‌برد که دختر اسنایدر خودکشی کرد و او هم به اجبار از تیم تولید کنار رفت. مدتی بعد، جاس ویدون (Joss Whedon) به عنوان کارگردان جایگزین انتخاب شد. او که چشم‌انداز متفاوتی را در ذهن خود داشت، با دریافت چراغ سبز استودیوی برادران وارنر، بسیاری از صحنه‌ها را دوباره فیلمبرداری کرد.

نتیجه‌ی کار، عدم تناسب میان صحنه‌های مختلف بود. بسیاری از کارشناسان و حتی عده‌ای از مخاطبان اعتقاد داشتند تُن فیلم در بخش‌های مختلف تغییر می‌دهد. این نقطه ضعف در کنار دیگر موارد دست به دست هم دادند تا Justice League از کیفیت پایین رنج برده و نهایتا در باکس آفیس به یک شکست تجاری تبدیل شود. مدتی پس از پایان اکران گسترده، کمپینی راه افتاد تا استودیوی برادران وارنر را به انتشار نسخه‌ی اصلی فیلم متقاعد کند. تلاش‌ها جواب داد و این استودیوی آمریکایی با همکاری زک اسنایدر و سرویس HBO Max مشغول کار روی چنین نسخه‌ای است. چندی پیش اولین کلیپ اسنایدر کات Justice League منتشر شد که صحبت‌های واندر وومن را درباره‌ی دارک‌ساید نشان می‌داد. حال، دومین کلیپ این پروژه از راه رسیده است.

دومین کلیپ اسنایدر کات Justice League اخیرا و در جریان کامیک کان آنلاین پخش شد. این ویدیو تنها ۱۷ ثانیه زمان داشته و مکالمه‌ی کوتاه سوپرمن و آلفرد پنی‌ورث را در مکانی شبیه به گاراژ عمارت وین نشان می‌دهد. نکته‌ی جالب این کلیپ، لباس مشکی رنگ سوپرمن است که برای نخستین بار در یک ویدیو به تصویر کشیده می‌شود. پیش از این، تنها یک تصویر از لباس مشکی رنگ کلارک کنت منتشر شده بود. در ضمن، پس از اینکه پخش کلیپ به پایان رسید، زک اسنایدر صحبت‌های جالبی را درباره‌ی ضبط این صحنه و همچنین لباس مشکی سوپرمن انجام داد. طبق گفته‌های او، استودیوی برادران وارنر تمایلی به پرداخت هزینه‌ی مورد نیاز برای ساخت لباس مشکی رنگ نداشت؛ زیرا آن را غیرضروری می‌دانست. از همین رو، اسنایدر مجبور شد صحنه را با لباس قرمز و آبی ضبط کرده و در فاز پس‌تولید رنگ‌بندی را تغییر دهد.

در کمیک بوک‌ها، پس از اینکه سوپرمن به زندگی بازگشت، بخشی از قدرت خود را در بازیابی زخم‌ها از دست داد. لباس مشکی رنگ این ضعف را برطرف کرده و به کلارک کنت کمک می‌کند تا مانند گذشته زخم‌هایش را بهبود ببخشد. با در نظر گرفتن این مورد، استفاده از لباس مشکی رنگ در Justice League کاملا منطقی بوده است. در ضمن، زنک اسنایدر در جریان کامیک کان آنلاین اعلام کرد نخستین تریلر پروژه‌ی جدیدش در تاریخ یک شهریور (مصادف با ۲۲ آگوست) از راه می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا