#مهسا_امینی

تصویر جدید Justice League، لباس سیاه سوپرمن را نشان می‌دهد

شایعه‌ای که بالاخره تایید شد

لباس سیاه سوپرمن

انتشار تصویر جدیدی از فیلم Justice League باعث شده تا عطش طرفداران برای تماشای نسخه‌ی زک اسنایدر افزایش یابد. این تصویر، لباس سیاه سوپرمن را نشان می‌دهد.

تعدادی از طرفداران دنیای سینمایی دی‌سی عزم خود را جزم کرده‌اند تا هر طور شده مدیران شرکت برادران وارنر را به انتشار نسخه‌ی زک اسنایدر Justice League مجاب کنند. این طرفداران برای نشان دادن میزان تمایلشان هشتگ ReleaseTheSnyderCut را در اینستاگرام و توییتر ترند کردند. در این میان، دست‌اندرکاران این فیلم هم بیکار ننشسته و تا جای ممکن در راستای خواسته‌های طرفداران قدم برمی‌دارند.

یکی از این دست‌اندرکاران، زک اسنایدر (Zack Snyder)، کارگردان اصلی Justice League است که به‌تازگی تصویر جدیدی را از این فیلم ابرقهرمانی به اشتراک گذاشته است. این تصویر، لباس سیاه سوپرمن را نشان می‌دهد. پس از اینکه مشخص شد سوپرمن در جریان پنجمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی به زندگی باز می‌گردد، این سوال برای برخی از طرفداران به‌وجود که آیا شاهد لباس سیاه او خواهیم بود یا خیر؛ زیرا این ابرقهرمان در کمیک بوک‌ها پس از اینکه دوباره زنده می‌شود، لباس سیاه به تن می‌کند:

لباس سیاه سوپرمن از لحاظ طراحی تفاوتی با لباس اصلی او ندارد، با این حال یک پیام بسیار مهم به طرفداران می‌دهد: اینکه پرده‌ی سوم نسخه‌ی زک اسنایدر با آن چیزی که در سینماها دیدیم بسیار متفاوت است. اگر به یاد داشته باشید، در نسخه‌ای که برادران وارنر در اختیار عموم قرار داد، خبری از لباس سیاه نیست.

به هر حال، انتشار این تصویر باعث شده تا طرفداران بار دیگر پست‌ها و توییت‌هایی را با مضمون نسخه‌ی اصلی و تغییرنیافته‌ی Justice League منتشر کنند. این طرفداران معتقدند تفاوت‌ بین نسخه‌ی زک اسنایدر و نسخه‌ی جاس ویدون (Joss Whedon) فیلم Justice League تنها به نوع لباس ابرقهرمانان خلاصه نمی‌شود و قوس شخصیتی سوپرمن در نسخه‌ی اصلی به‌گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد.

پیش از این، جیسون موموآ تصویری را از نسخه‌ی زک اسنایدر Justice League به اشتراک گذاشته بود. این تصویر که در صفحه‌ی اینستاگرام موموآ قرار گرفته، آکوامن را در حال فرو کردن نیزه‌ی خود به داخل بدن استپن‌ولف نشان می‌دهد. این تصویر با اطلاعاتی که از پایان‌بندی نسخه‌ی اسنایدر منتشر شده بود همخوانی دارد. در آن پایان‌بندی، واندر وومن نهایتا سر استپن‌ولف را از بدنش جدا می‌کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا