#مهسا_امینی

جیسون موموآ تصویر جدیدی از Justice League زک اسنایدر منتشر کرد

آیا برادران وارنر بالاخره نسخه اصلی این فیلم را به نمایش می‌گذارند؟

زک اسنایدر Justice League

جیسون موموآ، بازیگر نقش آکوامن در دنیای سینمایی دی‌سی، اخیراً تصویر جدیدی از نسخه زک اسنایدر Justice League به اشتراک گذاشت. انتشار این تصویر باعث شد تا عطش طرفداران برای تماشای نسخه اصلی و تغییرنیافته این فیلم بار دیگر افزایش یابد.

علیرغم اینکه حدوداً دو سال از اکران Justice League می‌گذرد اما طرفداران دنیای سینمایی دی‌سی همچنان خواهان انتشار نسخه زک اسنایدر (Zack Snyder) هستند و این موضوع را با ترند کردن هشتگ ReleaseTheSnyderCut در توییتر نشان دادند. اسنایدر در ابتدا کارگردانی این اثر را برعهده داشت اما به‌خاطر مرگ دخترش مجبور شد تا از ادامه روند تولید کناره‌گیری کند. پس از این اتفاق، جاس ویدون (Joss Whedon) به تیم تولید اضافه شد تا نسخه نهایی را آماده کند. ویدون که دیدگاه متفاوتی نسبت به اسنایدر داشت، تغییرات زیادی در فیلم ایجاد و بسیاری از صحنه‌ها را دوباره فیلم‌برداری کرد.

در شرایطی که طرفداران با انتشار پست‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی خواهان انتشار نسخه زک اسنایدر Justice League بودند، این کارگردان آمریکایی تصویر جدیدی را به اشتراک گذاشت. این تصویر، کاراکترهای بری آلن و آیریس وست را در کنار هم نشان می‌داد. کاراکتر آیریس قرار بود در فیلم حضور داشته باشد اما ویدون نهایتاً ترجیح داد تا او را کاملاً از فیلم حذف کند. ماجرا اما به همینجا ختم نمی‌شود. ساعاتی پس از این اتفاق جیسون موموآ (Jason Momoa)، بازیگر نقش آکوامن در دنیای سینمایی دی‌سی، تصویر دیده‌نشده‌ای از پایان‌بندی این اثر به اشتراک گذاشت.

این تصویر که در اینستاگرام جیسون موموآ منتشر شده، آکوامن را در حال فرو کردن نیزه خود به داخل بدن استپن‌ولف نشان می‌دهد. این تصویر در تناسب با اطلاعاتی قرار دارد که از پایان‌بندی نسخه زک اسنایدر Justice League منتشر شده بود. در آن پایان‌بندی، واندر وومن نهایتاً سر استپن‌ولف را از بدنش جدا می‌کرد. پایان‌بندی نسخه سینمایی کاملاً متفاوت بود. در نسخه سینمایی دیدیم که واندر وومن تبر استپن‌ولف را شکست. این اتفاق باعث شد تا ترس تمام وجود استپن‌ولف را فرا گرفته و پارادیمون‌ها به او حمله کنند.

نکته جالب دیگری که پیرامون پست جیسون موموآ وجود دارد، هشتگ آن است. موموآ برای این پست تنها به نوشتن هشتگ ReleaseTheSnyderCut بسنده کرد تا به‌نوعی سهم خود را در مجاب کردن مدیران برادران وارنر برای انتشار نسخه زک اسنایدر Justice League ادا کرده باشد. البته این اولین باری نیست که چنین تلاش‌هایی را از موموآ شاهد هستیم. او در تور تبلیغاتی که برای فیلم Aquaman در حال برگزاری بود، برای نخستین بار اطلاعات مربوط به پایان‌بندی نسخه زک اسنایدر را به اشتراک گذاشت. پس از آن، در جریان مصاحبه‌ی خود با جاش هوروویتز (Josh Horowitz) صریحاً از انتشار این نسخه دفاع کرد.

حال که دست‌اندرکاران فیلم Justice League یکی پس از دیگری حمایت خود را از نسخه زک اسنایدر اعلام می‌کنند و طرفداران نیز بیشتر از هر زمان دیگری خواهان انتشارش هستند، باید دید مدیران برادران وارنر نهایتاً چه تصمیمی اتخاذ می‌کنند. نظر شما در این باره چیست؟ آیا ساخته‌ی زک اسنایدر ارزش این تلاش‌ها را دارد؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا