1%
  • 0/10

دو تریلر جدید با محوریت دواین جانسون و امیلی بلانت از فیلم Jungle Cruise منتشر شد

یک Pirates Of Caribbean دیگر؟

دو تریلر جدید با محوریت دواین جانسون و امیلی بلانت از فیلم Jungle Cruise منتشر شد ۰ ۱۰ تیر ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی) کپی لینک

دیزنی دو تریلر جدید را برای فیلم Jungle Cruise منتشر کرد. یکی از تریلر‌ها روی کاراکتر فرانک با بازی دواین جانسون و دیگری روی کارکتر لیلی با بازی امیلی بلانت متمرکز است.

حدود یک ماه به اکران فیلم Jungle Cruise مانده است و دیزنی هم دست به کار شده تا با دو تریلر جدید، ما را با کاراکتر‌های دواین جانسون و امیلی بلانت در فیلم Jungle Cruise آشنا کند. این فیلم توسط Jaume Collet-Serra کارگردانی شده و همچنین قرار بود که تابستان سال پیش در سینماها نمایش داده شود. به هر حال بسیاری از فیلم‌های سال ۲۰۲۰ میلادی به دلیل شیوع ویروس Covid-19 با تاخیر‌های مختلفی رو به رو شدند و حالا دیزنی هم قرار است فیلم Jungle Cruise را در تاریخ ۳۰ ژولای (مصادف با هشتم مرداد) در سینماها و سرویس دیزنی پلاس نمایش دهد.

فیلم Jungle Cruise در اوایل قرن بیستم میلادی در جریان است و روی یک کاپیتان کشتی با نام فرانک (با بازی دواین جانسون) تمرکز دارد. فرانک قرار است که یک دانشمند بریتانیایی با نام دکتر لیلی هیوتون (با بازی امیلی بلانت) و برادرش یعنی مک‌گریگور هیوتون (با بازی جک وایتهال) را به یک ماجراجویی ببرد. از بازیگران دیگر فیلم Jungle Cruise می‌توان به ادگار رامیرز، جسی پلیمانس و پال جیاماتتی اشاره داشت.

دیزنی با انتشار این دو تریلر، به ما دیدگاه فرانک و لیلی و همچنین نحوه‌ی اولین دیدار این دو نفر را نشان می‌دهد. دواین جانسون و امیلی بلانت نیز در مقدمه‌ی هر دو تریلر حضور دارند و با یک‌دیگر شوخی می‌کنند. شما می‌توانید تریلر مربوط به شخصیت فرانک (با بازیگری راک) را در بالای صفحه و تریلر مربوط به شخصیت لیلی (با بازی امیلی بلانت) را در ذیل تماشا کنید:

فرانک و لیلی با یک کشتی در این فیلم به امید پیدا کردن درخت زندگی، رود آمازون را درمی‌نوردند. افسانه‌ای وجود دارد که ادعا می‌کند این درخت، خاصیت بهبود بخشیدن را دارد و می‌تواند تحول عظیمی به طب مدرن دهد. با این‌که کارکتر دواین جانسون در تریلر جدید، نسبت به این ادعا کاملا مشکوک و دو دل به نظر می‌رسد ولی کارکتر امیلی بلانت در این مورد کاملا مصمم است و مثل ایندیانا جونز افسانه‌ای از هیچ تلاشی برای هدف خود دریغ نمی‌کند. تریلر قبلی این فیلم بیشتر روی داستان اصلی فیلم Jungle Cruise تمرکز داشت اما این دو تریلر جدید، نگاهی نسبتا عمیق‌تر به دو کرکتر اصلی این فیلم انداخته است.

فیلم Jungle Cruise مدت نسبتا زیادیست که طرفدارانش را برای اکران، منتظر گذاشته است. این فیلم حدود ۱۰ سال در دست ساخت بوده و دیزنی در سال ۲۰۱۵ میلادی اعلام کرد که می‌خواهد این فیلم را دوباره و با حضور دواین جانسون بسازد. همچنین بازیگران دیگر این فیلم نیز در سال ۲۰۱۸ به لیست بازیگران اضافه شدند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments