اکران فیلم Jungle Cruise در سینما‌ها و دیزنی پلاس همزمان خواهد بود

جست و جوی درخت حیات در فیلم Jungle Cruise

اکران فیلم Jungle Cruise در سینما‌ها و دیزنی پلاس همزمان خواهد بود نرگس کریمی پور ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
تاخیر اکران فیلم Jungle Cruise

اکران فیلم Jungle Cruise در سینما‌ها و دیزنی پلاس همزمان خواهد بود. فیلم Jungle Cruise اولین اثر استودیو دیزنی خواهد بود که در دنیایی مشابه با دنیای پارک‌های منصر به فرد دیزنی لند رخ می‌دهد. کارگردانی فیلم Jungle Cruise را ژاومه کویت-سرا (Jaume Collet-Serra) کارگردان اسپانیایی بر عهده دارد. متاسفانه به علت همه گیری ویروس کرونا تاریخ اکران این اثر در سال گذشته از جولای سال ۲۰۲۰ به ۳۰ جولای سال ۲۰۲۱ تغییر کرد و اکنون این اقتباس منحصر به فرد به طور هم زمان در سینماها و دیزنی پلاس اکران می‌شود. 

داستان این فیلم از یکی از سرگرمی‌های دیزنی لند به همین نام الهام گرفته و از آنجایی شروع می‌شود که دانشمندی به نام لیلی هوتون (Lily Houghton) با بازی امیلی بلانت (Emily Blunt) به جنگل‌های آمازون رفته و از کاپیتانی به نام فرانک ولف (Frank Wolff) با بازی دوئین جانسون (Dwayne Johnson) کمک می‌خواهد تا درخت جاودانگی یا همان درخت حیات که قادر است تمامی بیماری‌ها را شفا ببخشد پیدا کند. 

اکران فیلم Jungle Cruise در سرویس اشتراک Premier Access دیزنی پلاس

پس از همه گیری ویروس کرونا در سال گذشته و بسته شدن سینما‌ها در سراسر جهان، استودیو دیزنی تصمیم گرفت تا راهی جدید برای اکران فیلم‌های جدید خود پیدا کند. در همین راستا شبکه استریم دیزنی پلاس را راه اندازی کرد و پس از مدتی کاربران قادر بودند تا با پرداخت مبلغی معادل ۲۹ دلار و ۹۹ سنت و در یافت اکانت Premier Access شاهد اکران اینترنتی آثار جدید استودیو دیزنی در شبکه استریم دیزنی پلاس باشند. اکران و استریم اینترنتی با آثاری چون Artemis Fowl و Mulan آغاز شد و همچنان در سال 2021 با استریم اثری چون Raya and the Last Dragon ادامه پیدا کرد. 

هم گام با بازگشایی سینما‌ها این سوال برای کاربران دیزنی پلاس پیش آمد که آیا اکران آنلاین در سرویس اشتراک Premier Access ادامه خواهد داشت یا خیر؟ خوشبختانه پاسخ استودیو دیزنی مثبت بود و در ادامه با خبر استریم آثاری چون Cruella و Black Widow این امر تایید شد. 

دوئین جانسون اخیرا در فضای مجازی ویدیویی منتشر کرد و در این ویدیو عنوان کرد که او و همکارانش تلاش می‌کنند تا فیلم Jungle Cruise در امن‌ترین و راحت‌ترین حالت ممکن برای خانواده‌ها اکران شود. او همچنین عنوان کرد که استریم آنلاین فیلم‌ها مانند آنچه هنگام اکران آثاری چون Godzilla vs. Kong و Mortal Kombat دیدیم، هرگز به اکران آنها در سینما‌ها  صدمه‌ای وارد نمی‌کند. و استریم آنلاین راهی متفاوت برای اکران فیلم‌ها بوده و این تصمیم تنها جهت رفاه خانواده‌ها گرفته شده است. 

اکانت Premier Access دیزنی پلاس می‌تواند بینندگان فیلم Jungle Cruise را چند برابر کند زیرا از این طریق افرادی که تمایلی به رفتن به سینما‌ ندارند، این امکان را می‌دهد که همزمان با تاریخ اکران فیلم Jungle Cruise ، در سینماها این اثر را در خانه خود تماشا کنند. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا