#مهسا_امینی

ژولیوس اونا کارگردان فیلم کاپیتان آمریکا ۴ خواهد بود

تاریخ رسمی اکران فیلم هنوز مشخص نیست!

ژولیوس اونا کارگردان فیلم کاپیتان آمریکا ۴ خواهد بود شینا گازرانی ۰ ۱۹ تیر ۱۴۰۱ مارول
کارگردان فیلم کاپیتان آمریکا ۴

طبق آنچه که هالیوود ریپورتر گزارش و تایید کرده است، کارگردان چهارمین فیلم از فرنچایز کاپیتان آمریکا بالاخره مشخص شد. ژولیوس اونا به‌‌عنوان کارگردان فیلم کاپیتان آمریکا ۴ عنوان جدید سم ویلسون (Sam Wilson) را بر پرده سینما به مخاطبان عرضه خواهد کرد.

پیش‌تر، در فیلم Avengers: Endgame فالکون سپر کاپیتان آمریکا را از استیو راجرز (Steve Rogers) با بازی کریس ایوانز (Chris Evans) به ارث می‌برد. کاراکتر فالکون که ایفای نقش آن را آنتونی مکی (Anthony Mackie) برعهده دارد، برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ با فیلم کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان معرفی شد. فیلم Capitan America 4 سریال دیزنی پلاس با نام فالکون و سرباز زمستان (The Falcon And The Winter Soldier) را دنبال می‌کند. داستان این سریال در رابطه بازگشت فالکون به زندگی و پرداختن به وظایفش با فاصله زمانی پنج سال از رویداد بلیپ (Blip) بود. حالا که ویلسون به اندازه کافی برای استفاده از سپر تمرین کرده است، مخاطبان به‌زودی سم ویلسون را در دنیای پراغتشاش پس از Endgame باز خواهند دید.

برخلاف دیگر کارگردانان حال حاضر که توسط استدیو مارول انتخاب شده اند، اونا تجربه ساخت آثاری در ژانر پر تب و تاب را با فیلم پارداوکس کلاورفیلد (Cloverfield Paradox) دارد. آخرین اثر پر سروصدای او فیلم درام Luce بود که ستارگانی از جمله اکتاویا اسپنسر (Octavia Spencer)، نائومی واتس (Naomi Watts)، تیم راث (Tim Roth) و کلوین هریسون (Kelvin Harrison) در آن حضور داشتند و توسط کمپانی نئون (Neon) توزیع شد.

در کنار ژولیوس اونا به‌عنوان کارگردان فیلم کاپیتان آمریکا ۴ فیلم‌نامه این پروژه توسط مالکوم اسپلمن (Malcolm Spellman) و دالان موسون (Dalan Musson) نوشته خواهد شد، که پیش‌تر نویسندگی فیلم‌نامه سریال فالکون و سرباز زمستان را نیز برعهده داشتند. در حالی که هنوز جزئیاتی درباره پلات فیلم در دسترس نیست، به‌نظر می‌رسد که کاراکترهای دیگر سریال، از جمله سارا، خواهر ویلسون (Adepero Oduye)، و دوست جدیدش باکی بارنز (Sebastian Stan) در فیلم حضور خواهند داشت. خواکین تورس (Joaquin Torres) که در کمیک‌ها فالکون بعدی خواهد بود، در سریال فالکون و سرباز زمستان معرفی شد و وینگسوت امضا شده فالکون به او تعلق گرفت.

در حالی که استدیو مارول تعداد زیادی جدول زمان‌بندی انتشار فشرده‌ای برای سال‌های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ دارد، اما عناوینی که در تاریخ‌های مشخص‌شده اکران خواهند شد مشخص نیست. از این رو، هنوز نمی‌دانیم که فیلم کاپیتان آمریکا ۴ در بازه زمانی ذکرشده به اکران می‌رسد یا نه.  


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا