1%
  • 0/10

ستاره سریال Daredevil: Born Again از نقش پانیشر در دنیای سینمایی مارول گفت

حضور پررنگ فرانک کسل در ریبوت دردویل

ستاره سریال Daredevil: Born Again از نقش پانیشر در دنیای سینمایی مارول گفت ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
نقش پانیشر در دنیای سینمایی مارول

پیرو انتشار خبر حضور جان برنتال (Jon Bernthal) در سریال Daredevil: Born Again، بازیگر نقش کینگ پین به نقش پانیشر در دنیای سینمایی مارول اشاره کرده است.

حضور افتخاری چارلی کاکس (Charlie Cox) در فیلم Spider-Man: No Way Home و سریال She-Hulk: Attorney at Law و همچنین حضور افتخاری وینسنت دینافریو (Vincent D’onofrio) در سریال Hawkeye اتفاقی رویایی بود، اما آیا آنها توانستند مثل گذشته آزادانه به ایفای نقش دردویل و کینگ پین بپردازند؟ آیا بازی آنها توانست انتظارات طرفداران مارول، به‌خصوص فرانچایز مدافعان نتفلیکس (The Defenders Saga) را برآورده کند؟ اینها سوالاتی هستند که همه به یک شکل بهشون پاسخ نمی‌دهند. متاسفانه نحوه به تصویر کشیده شدن شخصیت کینگ پین توسط دینافریو در قسمت پایانی هاکای و همچنین عوض شدن لحن و تن دردویل در سریال شی هالک باعث شد طرفداران نسبت به متفاوت بودن حال و هوای این شخصیت‌های محبوب در دنیای سینمایی مارول ابراز نگرانی کنند و به‌ناچار نتوانند نسبت به خوب بودن سریال‌هایی مثل Echo یا Daredevil: Born Again امیدوار باشند، حتی اگر داستان این پروژه‌ها از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند. حالا هم که بازگشت دوباره جان برنتال به نقش پانیشر تایید شده، نگرانی طرفداران نسبت به این موضوع دوچندان شده است.

پانیشر نقش بزرگی در ریبوت دردویل خواهد داشت

در مصاحبه‌ای جدید با مجله خبری Newsweek، وینسنت دینافریو، ستاره سریال Daredevil: Born Again بزرگی نقش پانیشر در دنیای سینمایی مارول را تایید کرد. به گفته او فرانک کسل در کنار شیطان هلزکیچن نقشی کلیدی در ریبوت هجده قسمتی دردویل خواهند داشت.

در ماه سپتامبر سال گذشته، کارشناس داخلی، کی سی والش (KC Walsh) بعد از اشاره به بازگشت جان برنتال، ادعا کرده بود که نقش بزرگ پانیشر حفره‌ای که جسیکا جونز کریستن ریتر (Krysten Ritter) پیرو شایعه بازگشت دوباره‌اش به جای گذاشته بود را پر خواهد کرد.

می‌دانم که در ابتدا این موضوع را انکار می‌کردم، اما واقعا به نظر می‌رسد شخصیت محبوب دیگری قراره سر برسد تا ایفاگر نقش شایعه شده جسیکا جونز باشد.

کسانی که در پادکست Cape Times بودند نیز از این ادعاها حمایت کرده و خاطرنشان کردند که ممکن است اطلاعات بیشتری از بازگشت باقی بازیگران فرانچایز نتفلیکس در راه باشد.

اساسا ریبوت دردویل قراره دوباره شخصیت‌های فرانچایز مدافعان نتفلیکس را به مخاطبان معرفی کند، به همین خاطر استودیو مارول ابتدا قصد داشت جسیکا جونز کریستن ریتر را بیاورد، اما چون مشکلی در برنامه‌ریزی‌های سریال به‌وجود آمده الان آنها مجبورند تا پانیشر جان برنتال را جایگزین او کنند تا بتواند حفره ایجاد شده توسط غیبت کریستن ریتر را پر کند. البته اگر هم جسیکا جونز حضور افتخاری کوتاهی داشته باشد، تعجب نخواهم کرد.

با توجه به اینکه فرانک کسل به هیچ قانونی پایبند نیست و خط قرمز مشخصی ندارد، بدون شک با قانون دچار مشکل شده و حتی به کمک مت مورداک هم احتیاج پیدا خواهد کرد. به هر حال، اخیرا شایعه شده است که این سریال برخلاف مجموعه سه فصلی نتفلیکس بیشتر بر جنبه حقوقی شخصیت تمرکز دارد اما دیگر کدامیک از شخصیت‌های فرانچایز مدافعان قراره به دنیای سینمایی مارول راه پیدا کنند؟

طبق گزارش‌های رسمی هالیوود ریپورتر، هر دو شخصیت کارن پیج دبورا ان وال (Deborah Ann Woll) و فاگی نلسون الدن هنسون (Elden Henson) در ریبوت دردویل نقشی ندارند. از طرفی بازیگر نقش ونسا، نامزد کینگ پین هم عوض شده و حالا توسط شخص دیگری به تصویر کشیده خواهد شد. بازگشت جسیکا جونز کریستن ریتر هم هنوز توسط منابع خبری تایید نشده و سرنوشتش همچنان در هاله‌ای ابهام قرار دارد. در مورد دو شخصیت لوک کیج مایک کولتر (Mike Colter) و آیرون فیست فین جونز (Finn Jones) هم هنوز هیچ صحبتی به میان نیامده و درست مثل کریستن ریتر، خبر بازگشت آنها نیز معمایی حل نشده باقی مانده است.

سریال مورد انتظار Daredevil: Born Again در بهار سال ۲۰۲۴ از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا نگران نحوه به تصویر کشیده شدن پانیشر در دنیای سینمایی مارول هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments