1%
  • 0/10

اکران آزمایشی فیلم Joker 2 انجام شد؛ از لو رفتن جزئیات داستانی تا درخشش لیدی گاگا

لیدی گاگا بار دیگر می‌درخشد؟

اکران آزمایشی فیلم Joker 2 انجام شد؛ از لو رفتن جزئیات داستانی تا درخشش لیدی گاگا ۰ ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
اکران آزمایشی فیلم Joker 2

استودیو وارنر در سکوت خبری اکران آزمایشی فیلم Joker 2 را برگزار کرده و بدین طریق، اطلاعات بیشتری از داستان لو رفته است.

پس از اینکه فیلم Joker توانست بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرده و از لحاظ فروش غیرقابل انتظار ظاهر شود، وارنر به ساخت قسمت دومش چراغ سبز نشان داد. این اثر تحت عنوان Joker: Folie à Deux شناخته شده و اتفاقاتش حول محور آرتور فلک و هارلی کویینزل یا همان هارلی کویین می‌چرخد. طبق اندک اطلاعات موجود، هارلی یک روانپزشک بوده و وظیفه دارد آرتور را درمان کند اما به مرور زمان عاشقش شده و مانند او به جنون می‌‍رسد.

اکران آزمایشی فیلم Joker 2 چندی پیش برگزار شد و برخی از حاضران، بدون افشای هویت واقعی خود اطلاعاتی را از داستان به اشتراک گذاشته‌اند. طبق گفته آن‌ها، محصول جدید وارنر فوق العاده خونین، پر از هرج و مرج و خشونت آمیز بوده و در عین حال، ماهیت خودش را حفظ کرده است. همچنین لیدی گاگا (Lady Gaga) در نقش هارلی کویین به خوبی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) در نقش جوکر است.

فردی که در اکران آزمایشی فیلم Joker 2 شرکت کرده، گفته بازیگران نقش اصلی فیلم آواز می‌خوانند اما نه آنطور که انتظار می‌رود. همچنین معتقد است اثر مزبور توانسته تعادلی میان جذابیت برای منتقدان و جذابیت برای مخاطبان بوجود بیاورد. در ضمن، وب سایت Joblo.com در یک گزارش اختصاصی جزئیات بیشتری را از فیلمنامه لو داده است.

طبق متن گزارش Joblo.com، حضور هارلی کویین در اتفاقات داستان به اندازه جوکر است. همچنین آرتور فلک هرگز معشوقه خود را با نام هارلی صدا نزده و از نام مستعار دیگری استفاده می‌کند که ریشه‌اش به آن (هارلی) برمی‌گردد. آوازها گاهی دو نفره و گاهی به تنهایی توسط لیدی گاگا اجرا می‌شوند. همچنین شخصیت‌های آشنایی در فیلم حضور داشته و در مقایسه با کمیک بوک‌ها تغییراتی در برخی موارد بوجود آمده است.

اکران آزمایشی چیست؟

اکران آزمایشی به فرایندی گفته می‌شود که فیلم‌ها قبل از اکران عمومی، بصورت محدود برای تعدادی از مخاطبان به نمایش می‌آیند. هدف از این کار، شناسایی نقاط ضعف فیلم و برطرف کردن آن‌ها قبل از پخش روی پرده نقره‌ای است. اکران آزمایشی گاهی اوقات باعث بهبود کیفیت فیلم شده و گاهی اوقات هم تغییراتی غیرضروری را در پی دارد؛ تغییراتی که معمولاً از سوی مدیران استودیو اجبار می‌شوند.

فیلم Joker 2 از تاریخ ۱۳ مهر سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۵ اکتبر سال ۲۰۲۴ میلادی) به سالن‌های سینمای آمریکا خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments