1%
  • 0/10

تصاویر جدید فیلم Joker 2 عاشقانه‌های جوکر و هارلی را نشان می‌دهند

هدیه روز ولنتاین آقای کارگردان به طرفداران

تصاویر جدید فیلم Joker 2 عاشقانه‌های جوکر و هارلی را نشان می‌دهند ۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تصاویر جدید فیلم Joker 2

تاد فیلیپس، فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی، به مناسبت فرا رسیدن روز ولنتاین تصاویر جدید فیلم Joker 2 را منتشر کرده است.

فیلم Joker در سال ۲۰۱۹ میلادی اکران شد و توانست با وجود درجه سنی R (نامناسب برای افراد زیر ۱۷ سال) بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان بفروشد. وارنر که از دستاوردها و موفقیت‌های این اثر بسیار راضی بود، تصمیم گرفت به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان دهد. تاد فیلیپس (Todd Phillips) بار دیگر بعنوان فیلمنامه نویس و کارگردان در پروژه حضور داشته و واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) هم مانند قسمت اول شخصیت جوکر را به تصویر می‌کشد.

قسمت دوم جوکر با نام Joker: Folie à Deux شناخته شده و دو تفاوت مهم با قسمت اول دارد: تفاوت اول، به اضافه شدن شخصیت هارلی کویین با نقش آفرینی لیدی گاگا (Lady Gaga) مربوط می‌شود؛ تفاوت دوم و پایانی هم افزوده شدن المان‌‌های موزیکال است. در ضمن، در حال حاضر اطلاعات رسمی‌ای پیرامون طرح کلی داستان در دسترس نیست.

به مناسبت روز ولنتاین، تاد فیلیپس تصاویر جدید فیلم Joker 2 را از طریق اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته که تعدادشان به رقم ۳ می‌رسد. در این تصاویر می‌توان عاشقانه‌های جوکر و هارلی کویین را مشاهده کرد:

لارنس شر (Lawrence Sher)، فیلمبردار فیلم Joker 2 بوده و اخیراً اطلاعاتی را پیرامون ماهیت پروژه جدیدش به اشتراک گذاشته است. طبق گفته‌های او، رسانه‌ها اشتباه متوجه شده‌اند و Joker: Folie à Deux یک اثر موزیکال نیست. هر چند، موسیقی داخلش قرار دارد:

موسیقی بخشی از فیلم و شخصیت‌هایش است اما مطمئن نیستم بتوان آن را موزیکال دانست.

هارلی کویین در کمیک بوک‌ها یک روانپزشک است که وظیفه دارد به تعامل با جوکر پرداخته و به درمانش بپردازد. برخلاف انتظار، هارلی عاشق جوکر شده و همین موضوع باعث می‌شود مانند او به جنون برسد. با توجه به گزارش رسانه‌ها، چنین چیزی را در فیلم Joker 2 شاهد خواهیم بود.

فیلم Joker: Folie à Deux در تاریخ ۱۳ مهر سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۵ اکتبر سال ۲۰۲۴ میلادی) به سالن‌های سینمای آمریکا خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments