اولین تصاویر از ظاهر هارلی کوئین در فیلم جوکر 2 منتشر شد

یک هارلی کوئین متفاوت

هارلی کوئین در فیلم جوکر 2

اخیرا تصاویر جدیدی از ظاهر هارلی کوئین در فیلم جوکر 2 منتشر شده است. لیدی گاگا (Lady Gaga) در این فیلم که Joker: Folie à Deux نام دارد، این نقش را ایفا می‌کند.

فیلمبرداری دنباله فیلم تحسین‌شده Joker با بازی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) از اوایل ماه دسامبر سال میلادی گذشته آغاز شد. از همان زمان طرفداران منتظر بودند تا بتوانند ظاهر شخصیت هارلی کوئین (Harley Quinn) را که لیدی گاگا ایفاگر نقش او خواهد بود را ببیند، اما در آن زمان این بازیگر هنوز به جمع عوامل تولید فیلم اضافه نشده بود. فیلمبرداری صحنه‌های مربوط به لیدی گاگا تقریبا دو ماه پس از آغاز مراحل فیلمبرداری این اثر آغاز شد و تاکنون تصاویری از این شخصیت منتشر شده، اما تمام آن‌ها احتمالا مربوط به قبل از تبدیل شدن هارلی کوئین هستند، زیرا او بدون آرایش و لباس‌های این شخصیت در آن تصاویر حضور داشت.

اکنون مدتیست که فیلمبرداری صحنه‌های هارلی کوئین در فیلم جوکر 2 شروع شده و به همین مناسبت نیز تصاویر این شخصیت در Joker: Folie à Deux در سطح اینترنت منتشر شده‌اند. شما در زیر می‌توانید تعدادی از تصاویری که ظاهر هارلی کوئین در فیلم جوکر 2 را نشان می‌دهند، مشاهده کنید:

همان طور که در این تصاویر دیده می‌شود، هارلی کوئین در فیلم Joker: Folie à Deux با طرحی از رنگ‌های کلاسیک قرمز، سفید و سیاه حضور دارد. پوست او مثل یک شبح سفید است و آرایش چشمانش نیز مانند چشم‌های یک دلقک هستند. در این تصاویر او در حال حرکت روی پله‌های دادگاه نیویورک دیده می‌شود و همچنین پلیس‌ها او را اسکورت می‌کنند.

دو ویدئوی ضبط شده نیز از این صحنه‌ها منتشر شده که در یکی از آن‌ها، هارلی کوئین توسط پلیس‌ها به داخل ساختمان دادگاه هدایت می‌شود، در حالی که عده‌ای از معترضان آن‌ها را محاصره کرده‌اند. شما در زیر می‌توانید این ویدئوها را تماشا کنید:

هنوز از جزئیات داستانی فیلم Joker: Folie à Deux اطلاعی نداریم و نمی‌دانیم که چرا هارلی کوئین به دادگاه خواهد رفت، اما این طور که در تصاویر دیده می‌شود، معترضان تابلوهایی با شعار جوکر را آزاد کنید دارند و به نظر می‌رسد که آرتور فلک (Arthur Fleck) با بازی واکین فینیکس دستگیر شده است. احتمالا هارلی کوئین هم در این دادگاه حاضر می‌شود تا برای دفاع از جوکر از یا حتی علیه او شهادت دهد.

فیلم Joker: Folie à Deux برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۲۴ (۱۳ مهر ۱۴۰۳) در سالن‌های سینمای سراسر دنیا برنامه‌ریزی شده است. این اثر توسط تاد فیلپیس (Todd Philips) کارگردان قسمت اول Joker و سه‌گانه The Hangover کارگردانی شده است. تاد فیلیپس همچنین به عنوان نویسنده نیز در این پروژه حضور دارد و فیلمنامه آن را به همراه اسکات سیلور (Scott Silver) نویسنده فیلم‌های 8Mile، The Fighter، The Finest Hours و قسمت اول Joker به نگارش درآورده است. تا به الان حضور واکین فینیکس در نقش آرتور فلک / جوکر، لیدی گاگا در نقش هارلی کوئین و زاسی بیتس (Zazie Beetz) در نقش سوفی داموند (Sophie Dumond) در این اثر تائيد شده است. همچنین برندن گلیسون (Brendan Gleeson)، کاترین کینر (Catherine Keener)، جیکوب لافلند (Jacob Lofland) و هری لاوتی (Harry Lawtey)‌ نیز در این فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت، اما فعلا اطلاعاتی از نقش آن‌ها نداریم.

3.3 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا