1%
  • 0/10

اسپین آف جان ویک بدون دخالت کارگردان فرانچایز ساخته خواهد شد

حال و هوای متفاوت فیلم بالرینا

اسپین آف جان ویک بدون دخالت کارگردان فرانچایز ساخته خواهد شد ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
اسپین آف جان ویک

چد استاهلسکی (Chad Stahelski)، کارگردان مجموعه فیلم‌های جان ویک اخیرا فاش کرده که چرا هیچ‌گونه دخالتی در مراحل توسعه اسپین آف جان ویک دستی نداشته است.

اسپین آف سینمایی Ballerina با بازی آنا دی آرماس (Ana de Armas) روایت‌گر داستان یک قاتل بالرین است که زندگی خود را وقف گرفتن انتقام از افرادی کرده که خانواده‌اش را به قتل رسانده‌اند. همچنین در حالی که هنوز سرنوشت جان ویک پیرو پایان مبهم و شوکه کننده فیلم John Wick: Chapter 4 مشخص نیست، اما لس وایزمن (Les Wiseman)، کارگردان پروژه، نقش کوچکی برای بابایاگا کیانو ریوز (Keanu Reeves) در نظر دارد.

چد استاهلسکی اخیرا در یک مصاحبه اختصاصی با وب‌سایت The Direct، استراتژی خود را برای ساختن یک جهان سینمایی به اشتراک گذاشت، چیزی که شامل دخالت نکردن زیاد در مراحل توسعه اسپین آف‌هایی مانند فیلم بالرینا بود. وقتی از استالسکی پرسیده شد که چگونه این اسپین ‌آف‌ها می‌توانند خود را از فیلم‌های اصلی جان ویک متمایز کنند، استاهلسکی خاطرنشان کرد که دوست دارد تا جایی که می‌تواند کمک کند اما بیش از حد هم خودش را درگیر مراحل توسعه نکند.

من همیشه سعی می‌کنم تا جایی که می‌توانم به نویسندگان و کارگردانان کمک کنم اما خب از طرفی هم خودم را بیش از حد درگیر نمی‌کنم. من رابطه خیلی خوبی با لن وایزمن دارم و با توجه به استعداد بی‌نظیرش در کارگردانی عناوین بزرگی مثل Die Hard 4، بهش اطمینان کامل دارم. او به راحتی از پس فیلم Ballerina برخواهد آمد.

او در ادامه خاطرنشان کرد که نظارت و کمک به بقیه را دوست دارد، اما این فردیت فیلمسازان است که باید هر پروژه را برجسته کند.

می‌دانید نظارت و کمک به بقیه خیلی عالی است اما نباید فراموش کنیم که فردیت فیلمسازان و داستان‌نویسان نقش به‌سزایی در درخشیدن و برجسته شدن یک پروژه دارد. چون همانطور که به شما گفتم، بزرگترین کلید موفقیت فرانچایز این بود که جان ویک از ابتدا قرار نبود تنها یک فیلم ساده باشد، بلکه قرار بود یک نامه عاشقانه و یک یادداشت شخصی از طرف من و کیانو به طرفداران باشد. بنابراین برای ادامه‌ دادن فرانچایز، لن باید خودش را وقف فیلم بالرینا کند. همه افرادی که در این صنعت بزرگ کار می‌کنند، باید چنین باشند. اگر عشقی به فیلم و فیلمسازی وجود نداشته باشد، هیچ‌جوره نمی‌شود آن را گسترش داد.

به‌نظر می‌رسد به‌جای داشتن یک داستان و یافتن فیلمسازی برای انجام آن، استاهلسکی بیشتر علاقه‌مند به شنیدن صحبت‌های فیلمسازان دیگر و همکاری با آنهاست. به‌همین خاطر کاملا منطقی است که چرا او چنین نگرش آزادانه‌ای نسبت به ساختن و گسترش دادن جهان جان ویک دارد.

فیلم John Wick: Chapter 4 هم اکنون در سینماها پخش می‌شود و اسپین آف Ballerina به رهبری آنا دی آرماس نیز قرار است سال آینده به پرده سینماها برود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments