بازیگر Promising Young Woman به فیلم جان ویک 4 پیوست

فیلمبرداری همچنان ادامه دارد

بازیگر Promising Young Woman

با توجه به جدیدترین گزارشی که توسط وب سایت Deadline منتشر شده، بازیگر Promising Young Woman با لاینزگیت به توافق رسیده و در فیلم جان ویک 4 نقش‌آفرینی خواهد کرد.

جان ویک، یک فرنچایز اکشن و دلهره‌آور است که توسط دریک کولستاد (Derek Kolstad) خلق شد. داستان درباره یک قاتل حرفه‌ای با نقش‌آفرینی کیانو ریوز (Keanu Reeves) است که پس از ملاقات با زن رویاهای خود تصمیم می‌گیرد حرفه‌اش را کنار گذاشته و یک زندگی عادی را شروع کند. با این حال، مرگ همسر و همچنین کشته شدن سگش توسط چند اوباش باعث می‌شود دوباره سلاح بدست بگیرد. فیلم‌های اول الی سوم مجموعه بین سال‌های ۲۰۱۴ الی ۲۰۱۹ میلادی اکران شده و مجموعا بیش از ۵۸۷ میلیون دلار در سراسر جهان فروختند. قسمت چهارم هم اکنون در فاز فیلمبرداری قرار داشته و قسمت پنجم هم چراغ سبز را دریافت کرده است.

وب سایت Deadline در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد لاینزگیت با کلنسی براون (Clancy Brown) به توافق رسیده و او قرار است یکی از نقش‌های فیلم جان ویک 4 را ایفا کند. مطابق انتظار، اطلاعاتی از شخصیت براون موجود نبوده و نمی‌‌دانیم متحد پروتاگونیست خواهد بود یا قرار است مقابل او بایستد. در ضمن، چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) درباره پیوستن براون به فیلم جدیدش گفت:

تا جایی که یادم می‌آید طرفداران کلنسی براون بوده‌ام. داشتن او در این پروژه یک افتخار است. او گزینه عالی‌ای برای پیوستن به دنیای جان ویک است.

کلنسی براون از دهه ۸۰ میلادی در حوزه بازیگری فعال بوده و به واسطه قد بلند خود، معمولا نقش‌ آنتاگونیست یا مامور دولتی را بر عهده می‌گیرد. همچنین تنوع بالایی در پرونده هنری‌اش وجود داشته و نه تنها در آثار جریان اصلی حاضر شده، بلکه در فیلم و سریال‌های مستقل هم نقش‌آفرینی کرده است. از شاخص‌ترین آثاری که براون در آن‌ها حضور داشته می‌توان به The Shawshank Redemption و سریال‌های Daredevil و The Mandalorian اشاره کرد. او همچنین شخصیت منفی فصل چهارم سریال دکستر را به تصویر کشیده است.

جان ویک یک فیلم نه چندان گرانقیمت با محوریت انتقام بود اما حالا به یک فرنچایز بزرگ تبدیل شده که نام‌های مشهوری را در خود جای داده است، به خصوص قسمت چهارم که سال آینده میلادی به سینماها خواهد آمد. طبق اطلاعات موجود، دانی ین (Donnie Yen)، بیل اسکارشگورد (Bill Skarsgård) و اسکات ادکینز (Scott Adkins) از چهره‌های جدیدی هستند که در قسمت بعدی حضور داشته و نقشی را ایفا می‌کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا