#مهسا_امینی

ستاره Alita: Battle Angel به کیانو ریوز در John Wick 4 پیوست

اطلاعات اولیه از نقش او موجود است

ستاره Alita: Battle Angel

وب سایت Deadline در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود از اضافه شدن مارکو زارور ستاره Alita: Battle Angel به John Wick: Chapter 4 و بر عهده گرفتن یکی از نقش‌های منفی خبر داده است.

اضافه شدن بازیگران جدید به چهارمین فیلم جان ویک را می‌توان به افتادن قطعات دومینو تشبیه کرد که نخستین موردش در مه سال جاری میلادی رخ داد و از آن زمان تاکنون، روند افتادن قطعه‌ها همچنان دارد. در مه، رینا ساوایاما (Rina Sawayama) خواننده و مدل ژاپنی-بریتانیایی با لاینزگیت به توافق رسید و یکی از نقش‌های را بر عهده گرفت. با گذشت مدت کوتاهی، دانی ین (Donnie Yen) ستاره فیلم‌های اکشن شرقی به جمع بازیگران اضافه شد. ین به واسطه حضور در مجموعه فیلم‌های ایپ من و Rogue One: A Star Wars Story شهرت بالایی در میان مخاطبان غربی دارد. در ادامه هم چند نام شاخص دیگر اضافه شدند تا انتظار برای تماشای ماجراجویی‌های تازه قاتل محبوب سخت‌تر از گذشته شود.

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش جدید به معرفی عضو جدید تیم بازیگری John Wick: Chapter 4 پرداخته است. طبق آنچه روی خروجی قرار دارد، مارک زارور (Marko Zaror) با لاینزگیت به توافق رسیده و به عنوان یکی از شخصیت‌های منفی داستان جلوی دوربین می‌رود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری پیرامون نقش او موجود نبوده و نمی‌دانیم چه مهارت‌هایی دارد یا چه مقدار در داستان حاضر خواهد بود.

مارک زارور اصالتا شیلیایی بوده و فعالیت‌های حرفه‌ای خود در سینما را از اواخر قرن بیستم میلادی آغاز کرده است. اگرچه مهارت‌هایی بالایی در هنرهای رزمی داشت، در سال‌های نخست پیشنهادهای بزرگی را دریافت نمی‌کرد یا اگر هم می‌کرد، مربوط به بازیگری نمی‌شد و تنها باید بدلکاری یکی از بازیگران را انجام می‌داد؛ برای مثال می‌توان بدلکاری دواین جانسون (Dwayne Johnson) در فیلم The Rundown محصول سال ۲۰۰۳ میلادی اشاره کرد. زارور به مرور زمان توانست استعدادهای بازیگری خود را به اثبات رسیده و شخصا جلوی دوربین ظاهر شود. از آثار شاخص او می‌توان Undisputed III: Redemption و Alita: Battle Angel را نام برد.

چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) که کارگردانی John Wick: Chapter 4 را به دوش می‌کشد، قبلا یک بدلکار بوده و شناخت کاملی نسبت به فعالین حوزه مزبور دارد. از همین رو، نمی‌توان به انتخاب ستاره Alita: Battle Angel و پیوستنش به جدیدترین فیلم جان ویک خرده گرفت اما موضوعی که مطرح می‌شود، تعداد بالای بازیگران شناخته شده است. با در نظر گرفتن اینکه هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada)، بیل اسکاشگورد (Bill Skarsgård) و احتمالا اسکات ادکینز (Scott Adkins) هم جلوی دوربین می‌روند، کاربران فضای مجازی نگران هستند نویسنده فیلمنامه و کارگردان پروژه از پس کار بر نیامده و از پتانسیل‌های موجود در فیلم به نحو درست بهره نبرند.

لاینزگیت در ابتدا قصد داشت جدیدترین محصولش را در مه سال جاری میلادی به سینماها بیاورد اما همه‌گیری ویروس کرونا و اجرای محدودیت‌های اجتماعی باعث شد پروژه عقب بیافتد. به همین دلیل، استودیو آمریکایی اکران را به زمان دیگر موکول کرد تا دست‌اندرکاران از زمان کافی برای تکمیل پروژه برخوردار باشد. جان ویک 4 در حال حاضر برای اکران ۶ خرداد سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۷ مه سال ۲۰۲۲) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا