ساخت سریال تلویزیونی Peacemaker در دستور کار وارنر قرار گرفت

چون حوصله‌ی جیمز گان سر رفته بود!

ساخت سریال تلویزیونی Peacemaker

جیمز گان و جان سینا موفق شدند نظر مثبت مدیران بخش تلویزیون استودیوی برادران وارنر را جلب کرده و چراغ سبز را برای ساخت سریال تلویزیونی Peacemaker دریافت کنند.

اگرچه فیلم Suicide Squad در مدت زمان اکران خود بیش از ۷۴۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت اما بازخوردهای دریافتی از سوی منتقدان و مخاطبان به هیچ وجه رضایت‌بخش نبود. از همین رو، استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز تصمیم گرفتند به سراغ نام جدیدی برای کارگردانی قسمت دوم بروند و نهایتا هم جیمز گان (James Gunn) انتخاب شد. هیچ گونه اطلاعاتی از داستان The Suicide Squad در دسترس نبوده و نمی‌دانیم این اثر یک بازسازی است یا حکم دنباله را خواهد داشت. با وجود این، مطمئن هستیم در کنار بازگشت تعدادی از شخصیت‌های قدیمی، شاهد معرفی نام‌های تازه‌ای خواهیم بود.

حضور جان سینا (John Cena) ورزشکار و هنرپیشه‌ی آمریکایی در تیم بازیگری The Suicide Squad از مدت‌ها قبل قطعی شده بود اما هیچ وقت اشاره‌ای به نقش او در داستان نشد. همین مسئله هم شرایطی را برای طرفداران به وجود آورد تا به گمانه‌زنی بپردازند. نهایتا مشخص شد سینا برای ایفای نقش پیس‌میکر به دنیای سینمایی دی‌سی پیوسته است. این ابرقهرمان نخستین بار در شماره‌ی ۴۰ کمیک بوک‌های Fightin’ 5 (نوامبر سال ۱۹۶۶ میلادی) حضور یافت و تنها هدفی که دنبال می‌کند برقرار صلح است. سینا در جریان رویداد DC FanDome این ابرقهرمان را «نسخه‌ی نفرت‌انگیز کاپیتان آمریکا» توصیف کرد.

طبق گزارشی که چندی پیش از سوی وب سایت The Hollywood Reporter منتشر شد، مدیران بخش تلویزیون استودیوی برادران وارنر به ساخت سریال تلویزیونی Peacemaker برای سرویس استریم HBO Max چراغ سبز نشان داده‌اند. جیمزگان به عنوان شورارنر در تیم تولید حضور داشته و فیلمنامه‌ی هر هشت قسمت فصل نخست را خواهد نوشت. او همچنین تعدادی از قسمت‌ها از جمله اولین قسمت را کارگردانی می‌کند. مطابق انتظار، جان سینا هم نقش اصلی را ایفا می‌کند. طبق اندک اطلاعات موجود، جدیدترین محصول گان به ریشه‌های داستانی این ابرقهرمان خواهد پرداخت. در ضمن، پیش‌بینی می‌شود در صورت به وجود نیامدن مشکل خاصی، پروژه اوایل سال آینده‌ی میلادی وارد فاز فیلمبرداری شود.

با گذشت مدت کوتاهی از انتشار گزارش The Hollywood Reporter، جیمز گان توییتی را به اشتراک گذاشت و توضیحاتی را درباره‌ی سریال تلویزیونی Peacemaker ارائه داد. او گفت در شرایط عادی از فاصله‌ی زمانی بین تولید The Suicide Squad و Guardians of the Galaxy Vol. 3 برای استراحت استفاده می‌کرد اما از آن‌جایی که همه‌گیری ویروس کرونا ادامه داشته و نمی‌تواند جایی برود، تصمیم گرفت روی سریالی با محوریت کریستوفر اسمیت کار کند. در ضمن، یکی از منابع آگاه مدعی شد عملکرد کم‌نقص جان سینا در ایفای نقش پیس‌‌میکر نقش بسزایی در راضی کردن مدیران بخش تلویزیون استودیوی برادران وارنر داشته است.

Peacemaker، سومین سریالی کمیک بوکی است که برای پخش از سرویس استریم HBO Max آماده می‌شود. پیش از این، ساخت Justice League Dark و همچنین اسپین‌آف The Batman با محوریت اداره‌ی پلیس گاتهام در دستور کار قرار گرفته بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا