#مهسا_امینی

جوئل در ویدیوهای جدید سریال The Last of Us خون به پا می‌کند!

دو ویدیو جدید از سریال The Last of Us لیک شد

سریال مورد انتظار The Last of Us دوران بسیار خوب و پر هیجانی را سپری کرده و در همین راستا به تازگی ویدیوهایی جدید منتشر شده که هر ثانیه از آن‌ها صبر ما را کمتر می‌کند.

اینکه چه چیزی در شبکه HBO و سریال The Last of Us می‌گذرد را تقریبا هر کسی در فضای اینترنت دانسته و رویدادهای این سریال به طور کامل و صحنه به صحنه فاش می‌شوند. همانطور که طی چند ماه اخیر مشاهده شده، کوچک‌ترین اتفاقی که در این سریال رخ می‌دهد، توسط افراد متفاوت ثبت و ضبط شده و در فضای اینترنت منتشر می‌شود.

پیش‌تر ما شاهد انتشار ویدیوهایی از پیاده روی تس، جوئل و الی در خیابان‌های سیاتل، قارچ‌های کوردیسپس و همینطور شهر جکسون در این سریال بوده‌ایم. ویدیوی امروز صحنه‌های اکشن این سریال را نمایش داده و شاهد زد و خوردهای پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش جوئل هستیم.

این ویدیو توسط شارلوت فیلم برداری و در صفحه توییتری The Last of Us Updates منتشر شده و می‌توانیم دویدن جوئل به سمت دشمن و هل دادن او به طرف یک درخت را تماشا کنیم. پس از مبارزه‌ای نه چندان طولانی، جوئل گردن دشمن خود را گرفته و بدن بی جانش را بر زمین پرتاب می‌کند.

اگر بیشتر توجه کنید، متوجه شخصی بسیار شبیه به بلا رمزی (Bella Ramsey) در نقش الی در گوشه تصویر می‌شوید، با این حال نمی‌توان با اطمینان گفت که این شخص الی‌ست. در ادامه و پس از پایان درگیری، الی به سمت شخصی می‌رود که شباهت بسیاری با تامی دارد و از او برای باز کردن دست‌های بسته شده‌اش کمک می‌خواهد. با این حال ویدیوی منتشر شده کیفیت بسیار پایینی داشته و نمی‌توان از حضور این دو شخصیت اطمینان کامل داشت. به نظر که صحنه‌های جذاب بسیاری در انتظار ماست.

دومین ویدیو منتشر شده نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بدون شک یکی از خاطره انگیزترین بخش‌های نسخه اول بازی The Last of Us، گشت و گذار الی و جوئل در دانشگاه کلورادوست و ویدیو دوم این دو شخصیت را در حال اسب سواری در این دانشگاه نمایش می‌دهد. ما در نسخه اول این بازی متوجه شدیم که دانشگاه غرب کلواردو محل تحقیقات و عملیات گروه Fireflies، پیش از فرار کردن به سمت شهر سالت لیک ایالت یوتا بوده است.

گرچه ما از تاریخ اکران این سریال مورد انتظار مطلع نیستیم، اطمینان داریم کی طی سال آینده باید چیزهای بسیاری از جمله تاریخ اکران آن در اختیار ما قرار گیرد، با این حال گمان داریم که طبق روند ماه‌های اخیر، عکس‌ها و ویدیوهای بسیاری از این سریال منتشر شده تا حتی ذره‌ای این سریال را فراموش نکنیم. نظر شما درباره ویدیوها و فضای ساخته شده برای سریال The Last of Us چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا