جیم کری به مشاجره بین ویل اسمیت و کریس راک واکنش نشان داد

آیا اسمیت باید دستگیر شود؟

جیم کری به مشاجره بین ویل اسمیت و کریس راک واکنش نشان داد نرگس کریمی پور ۰ ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
مشاجره بین ویل اسمیت و کریس راک

جیم کری کمدین و بازیگر مشهور سینمای هالیوود، در جریان آخرین مصاحبه خود با گیل کینگ به مشاجره بین ویل اسمیت و کریس راک در طی مراسم اسکار سال جاری واکنش نشان داد. در مراسم اسکار سال ۲۰۲۲ که اخیرا برگزار شد، کریس راک که برای معرفی مستند برتر سال ۲۰۲۱ روی صحنه آمده بود، تعدادی از هنرمندان حاضر در صحنه را مورد شوخی خود قرار داد. در این بین او به همسر ویل اسمیت نیز اشاره کرد.

جیدا پیکت اسمیت موهای خود را به علت بیماری «آلوپسیا آره‌آتا» یا «طاسی منطقه‌ای» که در آن دستگاه ایمنی بدن به فولیکول‌های مو، اغلب در بخش‌های مختلف بدن حمله می‌کند، تراشیده است، به همین علت کریس راک عنوان کرد که بهتر است اکنون که او طاس شده در دنباله فیلم  GI Jane به ایفای نقش بپردازد، زیرا بازیگر نقش اصلی این فیلم یک زن طاس است. به همین علت ویل اسمیت از شوخی راک عصبانی شده و در برابر چشمان همه به او سیلی زد.

با این حال پس از گذشت چند دقیقه ویل اسمیت به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد سال  جهت بازی در نقش شاه ریچارد موفق به دریافت جایزه اسکار شد. ویل اسمیت هنگامی که برای دریافت جایزه خود به روی صحنه آمد به خاطر حرکت شتاب‌زده خود عذرخواهی کرد و از کریس راک پوزش خواست. با این حال تا کنون هیچ واکنشی از سوی کریس راک در رابطه با عذرخواهی اسمیت گزارش نشده است. 

اکنون هنگامی که گیل کینگ حین مصاحبه با جیم کری به این موضوع پرداخت، جیم کری عنوان کرد که اسمیت باید به خاطر این موضوع دستگیر شود. او عنوان کرد که: 

از تشویق ایستاده حالم بد شد. مشخص است که هالیوود هیچ قانون‌مند نبوده و قاعده خاصی ندارد، این نشانه‌ای است که به خوبی ثابت می‌کند ما دیگر آن جمع پر شور و حرارتی که بودیم نیستیم. 

کینگ عنوان کرد که:

اگر هر شخص دیگری به غیر از ویل اسمیت چنین کاری را انجام داده بود، بدون شک توسط گارد امنیتی به بیرون راهنمایی می‌‌شد یا حتی بدتر از آن توسط پلیس دستگیر می‌شد.

درجواب این صحبت کینگ، جیم کری عنوان کرد که در حقیقت هم او باید دستگیر می‌شد! او ادامه داد:

اگر من اینکار را انجام داده بودم، همین امروز صبح شکایت‌نامه‌ای دریافت می‌کردم که طبق آن باید ۲۰۰ میلیون دلار جریمه می‌پرداختم. زیرا آن ویدیو برای همیشه در فضای مجازی باقی خواهد ماند. اگر عصبانی هستید می‌توانید در توییتر پست بگذارید یا در قسمت تماشاگران فریاد بزنید، اما حق ندارید روی استیج بروید و به صورت کسی سیلی بزنید زیرا آن شخص کلماتی را ادا کرده است که باب میل شما نیست. 

اگرچه این حرکت اسمیت بدون مجازات مانده است، اما آکادمی اسکار عنوان کرده است که ممکن است دیسیپلین خاصی برای این هنرمند در نظر گرفته شود. کینگ در نهایت عنوان کرد که او مشکل خاصی با اسمیت ندارد اما به عقیده او بهتر بود اسمیت احساسات خود را در آن لحظه کنترل می‌کرد. 

سیلی رکوردشکن!
ویدیو سیلی ویل اسمیت رکورد یوتیوبر مشهور MrBeast را شکست
کلیک کنید
ویل اسمیت غیرتی شد!
ماجرای سیلی ویل اسمیت به کریس راک در مراسم اسکار ۲۰۲۱
کلیک کنید
دریافت جایزه پس از سیلی مشهور!
شاه ریچارد اسکار بهترین بازیگر مرد سال 2022 را کسب کرد
کلیک کنید
تله‌ماسه جوایز اسکار ۲۰۲۲ را درو کرد
برندگان آکادمی اسکار سال ۲۰۲۲ اعلام شد
کلیک کنید
قبل
بعدی
0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا