رقص بازیگر نقش ونزدی باز هم غوغا به پا کرد

یک رقص و هزاران طرفدار

رقص بازیگر نقش ونزدی

جنا اورتگا (Jenna Ortega) در یک پخش زنده شنبه شب (SNL)، رقص معروف خود در سریال ونزدی (Wednesday) را برای مخاطبان اجرا کرد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این‌بار هم رقص بازیگر نقش ونزدی با استقبال فراوانی مواجه شد.

در قسمت چهارم سریال ونزدی که عنوانش Woe What a Night است، صحنه رقصی وجود دارد که توجه طرفداران را به خود جلب کرده است. این رقص توسط جنا اورتگا و با آهنگ Goo Goo Muck اثر گروه The Cramps اجرا شده. تنها کمی پس از اولین نمایش سریال ونزدی در نتفلیکس (Netflix)، واکنش کاربران TikTok به صحنه مذکور بالا گرفت. آن‌ها این صحنه رقص را با آهنگ Bloody Mary از لیدی گاگا، بازسازی کردند.

در کلیپی از حضور آتی اورتگا در SNL، این بازیگر روی صحنه می‌رود و رقص معروف خود را دوباره (اما این‌بار با کمی اکراه) اجرا می‌کند. در این برنامه، گروه کمدی Please Don’t Destroy هم جنا اورتگا را همراهی و تشویق می‌کند.

صحنه رقص در سریال ونزدی، بدون شک مشهورترین صحنه سریال است. اورتگا با وجود اینکه قبلا هرگز رقصی را طراحی و اجرا نکرده بود، داوطلب شد تا خودش درباره آن تصمیم بگیرد و ایده بدهد. اما به دلیل حجم سنگین کاری، او تنها دو روز برای انجام این کار وقت داشت. بنابراین از رقص گروه‌های راک در دهه 70 الهام گرفت.

شهرتی فراگیر

جنا اورتگا سریال ونزدی

تا کنون افراد مشهوری مانند لیدی گاگا (Lady Gaga)، کیم کارداشیان (Kim Kardashian) و کامیلا کابیو (Camila Cabello) رقص سریال ونزدی را در TikTok بازسازی کرده‌اند. از این رو، حتما خبر محبوبیت این رقص به گوش اورتگا هم رسیده است. با این حال، او در SNL چندان مشتاق نبود که رقص معروف خود را دوباره اجرا کند.

اگرچه اورتگا همواره از طرفداران خود و کاربران TikTok به خاطر نظرات و واکنش‌های پرمهرشان قدردانی کرده، اما او در عین حال مدعی است که گاهی از بازی در صحنه رقص، پشیمان شده است. همان‌طور که پیش‌تر ذکر شد، حجم کاری اورتگا به قدری سنگین بود که زمان زیادی برای برنامه‌ریزی حرکاتش نداشت. به همین دلیل، او معتقد است که کارهای بیشتری برای بهبود رقص می‌توانست انجام دهد که متاسفانه، امکانش فراهم نشد.

پشیمانی جنا اورتگا از بازی در این صحنه، قطعا باعث کاهش محبوبیت آن نمی‌شود. زیرا واکنش‌ها به صحنه رقص اورتگا در سریال ونزدی، نشان می‌دهد که بازیگر نقش ونزدی کارش را درست انجام داده است.

4 25 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا