جاویسیا لزلی به عنوان بازیگر جدید نقش بت‌وومن معرفی شد

Batwoman این بار سیاهپوست می‌شود!

جاویسیا لزلی بت‌وومن

بعد از چند ماه انتظار بالاخره سازندگان Batwoman، بازیگر جدید نقش اصلی این سریال را معرفی کردند؛ جاویسیا لزلی نقش بت‌وومن را ایفا خواهد کرد.

سریال Batwoman پاییز سال گذشته‌ی میلادی از طریق شبکه‌ی The CW پخش شد تا شاهد روایتی دیگر از دنیای ارو ورس باشیم. به رغم استقبال قابل توجه برخی از طرفداران، منتقدان چندان دل خوشی از سریال بت‌وومن نداشتند. با این وجود، اتفاقات منفی حول این سریال تمامی نداشت چرا که پیش از پایان فصل اول، رابی رز، بازیگر نقش اصلی یعنی بت‌وومن از ادامه‌ی همکاری با عوامل این سریال انصراف داد!

با توجه به ضعف‌های چشمگیر این سریال و همچنین نبود بازیگر نقش اصلی، به راحتی می‌توان حدس زد که تیم تولید هیچ عجله‌ای برای توسعه‌ی فصل دوم سریال Batwoman نداشته باشند؛ البته همه‌گیری ویروس کرونا یا همان کووید-19 هم مزید بر علت شد.

با این وجود، روز گذشته رسما به تایید رسید که جاویسیا لزلی به عنوان بت‌وومن جدید در فصل دوم این سریال در مقابل دوربین ظاهر خواهد شد. این در حالی است که تا به امروز، هیچ زن سیاهپوستی نقش بت‌وومن را ایفا نکرده بود. لزلی در این رابطه می‌گوید:

این برای من افتخار بسیاری بزرگی است که به عنوان یک زن سیاهپوست برای اولین بار در تاریخ نقش بت‌وومن را ایفا می‌کنم.

البته Javicia Leslie سابقه‌ی چندان درخشانی در عرصه‌ی سینما و تلویزیون ندارد اما او به خاطر درخشش در دو فصل God Friended Me و همچنین The Family Business توانست مورد توجه عوامل سازنده‌ی سریال بت وومن قرار بگیرد. البته شاید جالب باشد که بدانید که هم سریال Batwoman و هم سریال God Friended Me، در دسته‌‎ی محصولات برلانتی پروداکشنز قرار می‌گیرند!

اگر به خاطر داشته باشید، رابی رز نقش کیت کین را به عنوان بت وومن ایفا می‌کرد اما جاویسیا لزلی قرار است نقش Ryan Wilder را ایفا کند؛ کسی که از این پس، بت وومن جدید ارو ورس به حساب می‌آید. البته خود رابی رز هم در صفحه‌ی اینستاگرامش از حضور جاویسیا لزلی به عنوان بت وومن جدید در فصل دوم سریال Batwoman حمایت کرده و چنین تصمیمی را، شگفت‌انگیز توصیف کرده است!

قرار است از ژانویه‌ ۲۰۲۱ میلادی، فصل دوم بت وومن یکشنبه شب‌ها از طریق شبکه‌ی The CW پخش شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا