تصاویر جدید فیلم مگ 2 جیسون استاتهام را آماده نبردی دریایی نشان می‌دهد

تعداد تصاویر به رقم ۱۴ می‌رسد

تصاویر جدید فیلم مگ 2

استودیو وارنر (Warner Bros. Pictures) که وظیفه اکران را بر عهده دارد، ساعاتی قبل تصاویر جدید فیلم مگ 2 (Meg 2) را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

Meg: A Novel of Deep Terror یک رمان علمی تخیلی و ترسناک است که توسط استیو آلتن (Steve Alten) نوشته و در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. قبل از اینکه رمان به بازار بیاید، والت دیزنی (Walt Disney) موفق شد امتیاز ساخت فیلم سینمایی‌اش را بدست بیاورد اما این پروژه بنا به دلایلی به سرانجام نرسید. با گذشت چند سال، امتیاز فیلم در اختیار وارنر قرار گرفت تا The Meg ساخته شده و در آگوست ۲۰۱۸ به سینماها بیاید. این اثر علیرغم بازخوردهای متنقاضی که از سوی کارشناسان دریافت کرد، بیش از ۵۳۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت تا قسمت دومش تایید شود.

مگ 2 با نام کامل Meg 2: The Trench شناخته شده و بن ویتلی (Ben Wheatley) را روی صندلی کارگردانی خود می‌بیند. او قرار بود فیلم سینمایی Tomb Raider 2 را بسازد که همه گیری کرونا رخ داد. با لغو این اثر، پیشنهاد شد روی قسمت دوم مگ کار کند و او هم پذیرفت. جیستون استاتهام (Jason Statham) هم که نقش اصلی قسمت اول را بر عهده داشت، بار دیگر جوناس تیلور را به تصویر می‌کشد. در ضمن، مخاطبان حین تماشای این فیلم شاهد بازگشت کلیف کرتیس (Cliff Curtis) خواهند بود.

وارنر ساعاتی قبل تصاویر جدید فیلم مگ 2 را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. تعدادشان به رقم ۱۴ رسیده و تقریباً تمامی شخصیت‌های حاضر در داستان را به تصویر می‌کشند. جالب توجه ترین نکته تصاویر هم احتمالاً جیسون استاتهام باشد که آماده یک نبرد دریایی و دیوانه وار دیگر است. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

قسمت اول روی تقابل شخصیت‌های اصلی و دو مگالودون تمرکز داشت. در مگ 2: گودال، شرایط فرق داشته و مگالودون‌ها جدا از اینکه گروهی حمله می‌کنند، تنها شکارچیان دریا نیستند. طبق آنچه در تریلر نشان داده شد، شخصیت‌های اصلی باید برای بقا در برابر یک ماهی مرکب غول پیکر هم تلاش کنند.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم مگ 2 از تاریخ ۱۳ مرداد (مصادف با ۴ آگوست) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.

4 22 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا