1%
  • 0/10

خط بطلان جیمز گان بر دث استروک جو منگنیلو؛ همه چیز به پایان رسید

منگنیلو برنامه‌های ویژه‌ای داشت

خط بطلان جیمز گان بر دث استروک جو منگنیلو؛ همه چیز به پایان رسید ۰ ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
دث استروک جو منگنیلو

در حالی که برخی از شخصیت‌ها با بازیگران قدیمی خود به DC Universe می‌آیند، ماجراجویی‌های دث استروک جو منگنیلو به انتها رسیده است.

فرنچایز DC Extended Universe به انتها رسیده و فرنچایز DC Universe حکم ریبوتش را دارد. با این حال، جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) تصمیم گرفته‌اند برخی از بازیگران قدیمی مانند جان سینا (John Cena)، وایولا دیویس (Viola Davis) و شان گان (Sean Gunn) بازگشته و بار دیگر نقش‌های پیس میکر، آماندا والر و ویزل را ایفا می‌کنند. همین موضوع باعث شده مخاطبان همچنان نسبت به بازگشت بازیگر مورد علاقه‌شان امیدوار باشند.

جو منگنیلو (Joe Managaniello) یکی از بازیگرانی است که گروهی از مخاطبان بشدت منتظر بازگشتش هستند. او در صحنه‌ای کوتاه از فیلم Justice League ظاهر شد و نقش دث استروک (Deathstroke) را ایفا کرد. اگرچه فرصت چندانی برای هنرنمایی نداشت، گزینه فوق العاده‌ای برای این نقش بنظر می‌رسید. از همه مهمتر، قرار بود آنتاگونیست فیلم The Batman باشد؛ فیلمی که بن افلک (Ben Affleck) نقش اصلی و کارگردانی‌اش را بر عهده داشت.

بازیگر آمریکایی چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام داد. او در بخشی از گفتگو به گمانه زنی‌ها خاتمه داد و صریحاً گفت برای ایفای نقش دث استروک بازنمی‌گردد:

جیمز گان رفیق من است و ما گفتگویی درباره این موضوع داشتیم. چون جیم لی که در شرکت دی سی کامیکس کار می‌کند از من خواسته بود یک رمان تصویری براساس فیلمنامه‌ای که برای فیلم Deathstroke نوشته بودم آماده کنم.

جیم لی فیلمنامه را خوانده بود و می‌خواست به یک رمان تصویری تبدیل شود. هیچ کس نمی‌توانست به من اطمینان دهد اگر فیلمنامه من توجه کارگردانان یا تهیه کنندگانی را جلب کرد، در آن نقش آفرینی کنم. برای همین مجبور شدم بیخیالش شوم.

جیمز گان گفت: «بیخیالش شو!»

حالا که دث استروک جو منگنیلو به انتهای مسیر رسیده، می‌توان با اطمینان گفت این شخصیت در فرنچایز دی سی یونیورس بازیگر جدیدی خواهد داشت. اینکه فرد مزبور چه کسی خواهد بود، احتمالاً به این زودی‌ها مشخص نخواهد شد؛ زیرا جیمز گان تا به این لحظه هیچ حرفی درباره برنامه‌هایش برای این شخصیت نزده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments