1%
  • 0/10

جیمز گان از معرفی بازیگران The Authority محصول جدید دی سی می‌گوید

«کیفیت در اولویت قرار دارد»

جیمز گان از معرفی بازیگران The Authority محصول جدید دی سی می‌گوید ۱ ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
بازیگران The Authority

جیمز گان، فیلمساز آمریکایی و مدیر استودیو دی سی، در یک شبکه اجتماعی به سوالی درباره زمان معرفی بازیگران The Authority پاسخ داده است.

جیمز گان (James Gunn) یک فیلمساز آمریکایی بوده و بواسطه مجموعه فیلم‌های محافظان کهکشان (Guardians of the Galaxy) به شهرت رسید. او حالا ریاست استودیو دی سی را بر عهده داشته که رقیب مستقیم استودیو مارول به شمار می‌رود. گان را همچنین باید یکی از متفاوت‌ترین فیلمسازان حال و حاضر دانست؛ زیرا تعاملات زیادی با مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی داشته و حتی اطلاعاتی را از پروژه‌های در دست ساخت به اشتراک می‌گذارد.

یکی از پروژه‌های دی سی فیلم The Authority بوده که اوایل سال گذشته میلادی ساختش تایید شد. اثر مزبور در ادامه در یک سکوت خبری فرو رفت و هیچ گونه اطلاعات رسمی دیگری از آن به اشتراک گذاشته نشد. نه می‌دانیم چه افرادی به عنوان کارگردان یا فیلم نامه نویس روی پروژه کار کرده و نه می‌دانیم چه بازیگرانی نقش‌های اصلی‌اش را بر عهده خواهند گرفت. البته حضور یکی از اعضای آتوریتی به نام انجینیر (The Engineer) در فیلم Superman تایید شده است.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی Threads چندی پیش از جیمز گان درباره زمان معرفی بقیه بازیگران The Authority سوال پرسید. فیلمساز و مدیر استودیو دی سی در پاسخ توضیح داد فیلمنامه هنوز تکمیل نشده و به همین دلیل، لیست بازیگران اعلام نشده است:

تا زمانی که از فیلمنامه راضی نباشیم، به آن چراغ سبز نشان نمی‌دهیم. بطور کلی، تا زمانی که فیلمنامه آماده نشود، خبری از انتخاب بازیگران یک فیلم نیست. برای همین برخی از پروژه‌ها سریعتر از انتظار پیش می‌روند و برخی دیگر آهسته‌تر. تحت هر شرایطی، کیفیت در اولویت قرار دارد.

درباره فیلم The Authority چه می‌دانیم؟

با توجه به گفته‌های جیمز گان، اعضای گروه آتوریتی در فیلم The Authority را نمی‌توان ابرقهرمان در نظر گرفت. اگرچه اهداف خوبی را دنبال کرده و به دنبال نجات جهان از شرایط کنونی‌اش هستند، برای رسیدن به آن دست به هر کاری حتی قتل می‌زنند. گان همچنین تاکید داشت اثر مزبور با فیلم Superman مرتبط خواهد بود.

فیلم The Authority در حال حاضر هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments