چرا صحنه‌های حیوانات در فیلم Guardians 3 وحشتناک بودند؟

صحنه‌هایی که تماشای فیلم را برای افرادی سخت می‌کنند

حیوانات در فیلم Guardians 3

به تازگی یکی از بازیگران فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 درباره این اثر صحبت کرده است. او همچنین به صحنه‌های حیوانات در فیلم Guardians 3 پرداخته و گفته که چرا باید وحشتناک باشند تا فیلم تاثیری که باید را داشته باشد.

یکی از مهم‌ترین و غم‌انگیز بخش‌های فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 ساخته جیمز گان (James Gunn) به داستان منشاء شخصیت راکت راکون (Rocket Raccoon) با صداپیشگی بردلی کوپر (Bradley Cooper) اختصاص داشت که توسط (High Evolutionary) روی او آزمایش‌های ژنتیکی وحشتناکی انجام می‌شوند.

قابل درک است که صحنه‌های مربوط به چنین آزمایشاتی می‌تواند تماشای فیلم را برای عده‌ای از مخاطبان سخت کند. با این حال نمایش آن‌ها برای این که فیلم تاثیری که جیمز گان می‌خواست روی مخاطب بگذارد، ضروری بود.

حالا به تازگی میریام شور (Miriam Shor)، بازیگر نقش رکوردر ویم (Recorder Vim) در این اثر، در مصاحبه‌ای اختصاصی با رسانه دایرکت (The Direct) در صحنه‌های مربوط به حیوانات در فیلم Guardians 3 صحبت کرده است. او در صحبت‌های خود گفت که معتقد است نمایش چنین صحنه‌های وحشتناک و سختی برای این فیلم ضروری بود. او همچنین گفت که خودش، همسرش و دو فرزندش عاشق حیوانات هستند، اما او نمی‌دانست که این صحنه‌ها قرار است چه تاثیری روی فرزندانش بگذارد. او در ادامه صحبت‌های خود گفت که البته فکر می‌کند این صحنه‌ها برای دوستداران حیوانات بسیار پیروزمندانه هستند.

جالب است بدانید که با وجود این سکانس‌های وحشتناک، حتی بنیاد مردمی رعایت اصول اخلاقی در برابر جانوران (PETA) نیز اعلام کرده که معتقد است جیمز گان در نمایش این صحنه‌ها بسیار عالی عمل کرده و حتی آن را به عنوان فیلم دفاع از حقوق حیوانات در سال ۲۰۲۳ نامگذاری کرده است.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 که آخرین ساخته جیمز گان در دنیای سینمایی مارول (MCU) است و حتی شاید آخرین قسمت از مجموعه نگهبانان کهکشان نیز باشد، هم اکنون در سالن‌های سینمای سراسر دنیا در حال اکران است. این اثر که بودجه ۲۵۰ میلیون دلاری ساخته شده، تا الان بیش از ۵۲۸ میلیون دلار در باکس آفیس سراسر جهان فروش داشته باشد.

4.4 7 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا