جیمز گان قرار بود کارگردانی سوپرمن بعدی را به عهده بگیرد

گان: The Suicide Squad را ترجیح می‌دهم

کارگردانی سوپرمن بعدی

طبق تصویری که یکی از کاربران ردیت منتشر کرده است، جیمز گان کارگردان فیلم The Suicide Squad قرار بود در ابتدا کارگردانی فیلم بعدی سوپرمن را بر عهده بگیرد.

جیمز گان یکی از پرکارترین کارگردان‌های سال اخیر در حوزه‌ی ساخت فیلم‌های سینمایی بر اساس کمیک‌بوک‌ها است. ساخت دو قسمت از Guardians of the Galaxy از دنیای سینمایی مارول و حالا The Suicide Squad از دنیای DC، مهم‌ترین ساخته‌های چند سال اخیر گان به‌حساب می‌آیند. اگر بخت بیشتر با گان یار بود و زمان بیشتری داشت، شاید فیلم سوپرمن هم به این جمع اضافه می‌شد.

کاربری در سایت ردیت، تصویری منتشر کرده که برگرفته از یک استوری جیمز گان در اینستاگرام است. گان در این استوری که حالا در دسترس نیست، می‌گوید که شرکت DC پیشنهاد کارگردانی هر فیلمی که خودش می‌خواسته را به او داده است که یکی از این موارد، کارگردانی فیلم بعدی بر اساس شخصیت سوپرمن بود.

همان طور که چندین بار گزارش شده بود، دی‌سی هر فیلمی که می‌خواستم کار کنم را به من پیشنهاد داد که فیلم سوپرمن هم بین‌شان بود (البته نه Man of Steel 2 که من در اخبار دیده بودم). من The Suicide Squad را انتخاب کردم، به این دلیل که یکی از چیزهای مورد علاقه‌ی من در دنیاست؛ این داستانی‌ست که بیش از هر چیز دیگری می‌خواستم درباره‌اش بگویم.

اولین اخبار مربوط به این قضیه به اوایل سال ۲۰۱۹ بر می‌گردد؛ زمانی که سایت هالیوود ریپورتر ادعا کرد جیمز گان از کارگردانی فیلم بعدی سوپرمن به خاطر کار روی ادامه‌ی Suicide Squad انصراف داده است. در این بین قضیه‌ی جالبی هم وجود دارد. امسال جیمز گان تهیه‌کنندگی فیلمی به نام Brightburn را بر عهده داشت که در واقع اقتباسی تاریک از شخصیت سوپرمن بود که قصد کشتن تمام انسان‌ها و نابودی همه چیز را دارد. شاید همین مورد باعث شده باشد تا گان از ساخت فیلم سوپرمن کنار بکشد.

فیلم The Suicide Squad قرار است در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) اکران شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا