برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا ولورین فیلم Deadpool 3 و Logan یکی هستند؟

پاسخ به سوالی که ذهن طرفداران را درگیر کرده است

آیا ولورین فیلم Deadpool 3 و Logan یکی هستند؟ ۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
ولورین فیلم Deadpool 3

تریلری که مارول اخیراً در فضای مجازی به اشتراک گذاشته، به سوالی بسیار مهم درباره هویت ولورین فیلم Deadpool 3 پاسخ می‌دهد.

وقتی بطور رسمی اعلام شد هیو جکمن (Hugh Jackman) در فیلم Deadpool 3 بازمی‌گردد تا بار دیگر نقش ولورین را ایفا کند، طرفداران سر از پا نمی‌شناختند. در این بین، عده‌ای از طرفداران پیرامون نحوه بازگشت جهش یافته محبوب نگران شدند. به هر حال، این شخصیت در فیلم Logan جان خود را از دست داده بود تا دیگر جهش یافته‌ها به سلامت به مقصد برسند.

اولین تریلر فیلم Deadpool 3 در جریان سوپر بول به نمایش گذاشته شد و اطلاعات قابل توجهی را در اختیار طرفداران قرار داد. با این حال، ولورین (Wolverine) حضور بسیار کوتاهی در نمای پایانی داشت و همین موضوع باعث شد سوال پیرامون هویت این شخصیت بدون پاسخ باقی بماند؛ سوالی که سرانجام پاسخش مشخص شد.

به لطف دومین تریلر که اخیراً به فضای مجازی آمده، هویت ولورین در فیلم Deadpool 3 مشخص شده است. در تریلر می‌بینیم که ددپول برای نجات جهان به سراغ لوگان رفته و از او درخواست کمک می‌کند. از لحاظ ظاهری بنظر می‌رسد همان ولورینی باشد که در مجموعه فیلم‌های مردان ایکس (X-Men) معرفی شده بود اما نکته اصلی چند ثانیه جلوتر است.

مامور پارادوکس در بخشی از دومین تریلر Deadpool 3 تاکید دارد این واریانتِ ولورین جهانش را ناامید کرد و جلوی نابودی‌اش را نگرفت. به همین دلیل هم انگیزه‌ای برای زندگی نداشته و افسرده به نظر می‌رسد. در تایملاینی که به مجموعه فیلم‌های مردان ایکس تعلق دارد، ولورین جانش را از داد. به همین دلیل، اگر هم اتفاق تلخی افتاده باشد، نباید ولورین را ملامت کرد.

اینکه مامور پارادوکس ولورین را برای نابودی جهانش مقصر می‌داد، نشان می‌دهد قادر بود جلوی نابودی را بگیرد اما بنا به دلایلی موفق نشد. با در نظر گرفتن این نکته، می‌توان نتیجه گرفت با واریانتی جدید از ولورین سر و کار داریم و اتفاقاتی که در فیلم Logan رخ دادند، بدون تغییر باقی می‌مانند؛ همانطور که دست اندرکاران قول داده بودند.

فیلم Deadpool 3 از تاریخ ۵ مرداد (مصادف با ۲۶ جولای) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments