بازی جدید سازندگان هیتمن در انحصار ایکس باکس خواهد بود

پروژه دراگون

بازی جدید سازندگان هیتمن

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی جدید سازندگان هیتمن با نام رمزی پروژه دراگون قرار است به طور انحصاری برای ایکس باکس و کامپیوتر عرضه شود.

به دنبال برگزاری جلسه دادگاه رسیدگی به شکایت کمیسیون تجارت فدرال آمریکا (FTC) علیه مایکروسافت برای تصاحب اکتیویژن بلیزارد، حقایق جدیدی از پشت پرده‌های سیاست‎‌ها و همچنین بازی‌های آینده روشن می‌شوند که در تازه‌ترین آن، به نظر می‌رسد بازی جدید استودیوی آی او اینتراکتیو (IO Interactive) در انحصار ایکس باکس خواهد بود.

اگر خاطرتان باشد، سازندگان سه گانه هیتمن مدتی قبل از بازی جدید خود با نام رمزی پروژه دراگون پرده برداشتند. اکنون، ایمیلی از سوی مدیران مایکروسافت لو رفته که در آن به همکاری با استودیو آی او اینتراکتیو برای ساخت Project Dragon و عرضه انحصاری آن برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و همچنین کامپیوتر اشاره شده است.

بهتر است بدانید که پروژه دراگون تنها بازی جدید استودیوی ای او اینتراکتیو نیست و سازندگان سه گانه هیتمن در حال حاضر روی یک پروژه دیگر به نام Project 007 فعالیت می‌کنند. متاسفانه، تا به امروز اطلاعات خاصی از این دو بازی جدید در دست نیست، اما آن‌ها در حال حاضر تمام تمرکز خود را روی توسعه آی‌پی‌های جدید قرار داده‌اند.

بر اساس گزارش مالی اخیر استودیوی آی او اینتراکتیو، به نظر می‌‎رسد که هر دو بازی Project Dragon و Project 007 حداقل تا آوریل سال ۲۰۲۵ میلادی (فروردین ماه ۱۴۰۴) منتشر نمی‌شود. در واقع، گویا پروسه ساخت این عناوین کمی بیشتر از حد انتظارها طول می‌کشد. از طرفی، این استودیو پیش‌تر گفته بود که به این زودی‌ها بازی جدید هیتمن ساخته نخواهد شد و شاید دنباله این مجموعه در نسل دهم روانه بازار شود!

با توجه به ایمیل لو رفته در دادگاه، اگر بازی جدید سازندگان هیتمن به طور انحصاری برای ایکس باکس عرضه شود، می‌توان گفت که این عنوان از همان روز نخست در سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس نیز منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا