معرفی کامل شخصیت های اصلی انیمه وان پیس
1%
  • 0/10

معرفی کامل شخصیت های اصلی انیمه وان پیس

آشنایی با کلاه حصیری‌ها

معرفی کامل شخصیت های اصلی انیمه وان پیس ۳ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

در حال حاضر خدمه لوفی از ده نفر تشکیل شده است، که هر کدام از آن‌ها پیشینه و داستانی مخصوص به خود را دارند. آیا نسبت به شخصیت های اصلی انیمه وان پیس شناخت دارید؟

انیمه وان پیس (One Piece) به نویسندگی ایچیرو اودا، در سال ۱۹۹۹ منتشر شد و تاکنون در ۲۰ فصل عرضه شده است. روند داستان از پسری جوان که رویای تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی را در سر دارد، پیروی می‌کند. او به جمع‌آوری خدمه می‌پردازد و در نهایت گروه خود را کلاه حصیری‌ها می‌نامد. از همان ابتدا، انیمه وان پیس تماشاگران بسیاری را تحت تاثیر قرار داد، و همچنان طرفداران بی‌شماری را به خود جذب می‌کند. با رسانه سرگرمی همراه شوید، چرا که در ادامه این مطلب به معرفی کامل شخصیت های اصلی انیمه وان پیس می‌پردازیم.

۱۰. مانکی دی. لوفی

برای شروع معرفی شخصیت های اصلی انیمه وان پیس می‌توان به مانکی دی. لوفی (Monkey D. Luffy) که کاپیتان دزدان دریایی کلاه حصیری است و به عنوان کلاه حصیری نیز شناخته می‌شود، اشاره کرد. او در ۱۷ سالگی با الگو قرار دادن گل دی. راجر (Gol D. Roger)، سفر خود را در دریاها شروع کرد. لوفی از کودکی رویای تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی را در سر داشت، و با این امید به جمع کردن خدمه و شروع زندگی خود به عنوان یک دزد دریایی پرداخت. لوفی با خوردن میوه شیطانی گومو گومو نو می (Gomu Gomu no Mi) به قدرتی فرا طبیعی دست یافت و در مبارزات خود می‌تواند با استفاده از قابلیت‌های پلاستیکی با دشمنان مقابله کند. 

۹. روروانو زورو

رورونوا زورو (Roronoa Zoro) به عنوان شکارچی دزدان دریایی خدمت می‌کرد، اما پس از آشنایی با لوفی به خدمه‌ آن می‌پیوندد. زورو به شمشیرزنی علاقه‌مند است، و همواره در حال تقویت خود برای تبدیل شدن به بزرگترین شمشیرزن دنیا تلاش می‌کند. زورو در کنار سانجی و لوفی گروهی مرگبار را تشکیل می‌دهند و به عنوان هیولای سه‌گانه شناخته می‌شوند. او یک دوره دو ساله را تحت نظر دراکیول میهاوک (Dracule Mihawk)، بزرگترین شمشیرزن جهان تعلیم دید. اکثر دشمنان به خود جسارت رو به رو شدن با رورونوا زورو را نمی‌دهند، چرا که می‌دانند این شخصیت حتی بدون قابلیت میوه شیطانی نیز شکست ناپذیر است.

۸. نامی

به عنوان سومین مورد از شخصیت های اصلی انیمه وان پیس می‌توان به نامی (Nami) یا گربه سارق، اشاره کرد. طی جنگ در پادشاهی اویکوت، یک تفنگدار دریایی به نام بل-میر (Belle-mere) صدای گریه‌های کودکی را می‌شوند. بل-میر آن کودک را نجات می‌دهد و او را نامی می‌نامد، سپس به سرپرستی خود در می‌آورد. نامی در کودکی زندگی سختی را در فقر می‌گذراند، اما زندگی در کنار نامادری مهربان برای او قوت قلب محسوب می‌شد. او از کودکی علاقه شدیدی نسبت به نقشه کشی داشت، و همواره آرزوی تبدیل شدن به بزرگترین نقشه‌ کش جهان را در سر داشت. نامی پس از آشنا با لوفی به خدمه او به عنوان  مسیریاب گروه می‌پیوندد.

۷. اوسوپ

چهارمین مورد از شخصیت های اصلی انیمه وان پیس‌، اوسوپ (Usopp) ملقب به سوگکینگ (Sogeking) است. اوسوپ فرزند یاسوپ (Yasopp) تیرانداز گروه دزدان دریایی شنکس است. او همیشه تلاش می‌کرد مانند پدر خود به یک تیرانداز شجاع تبدیل شود، بنابراین یک خدمه دروغین را تشکیل داد. اوسوپ به دلیل بزدلی و دروغگویی فراوان خود مشهور است، اما در طی روند داستان سعی می‌کند بر ترس خود غلبه کند. لوفی پس از آشنایی با اوسوپ از او درخواست می‌کند تا به عنوان تیرانداز گروه به خدمه او اضافه شود، و با رضایت اوسوپ رو به رو می‌شود. 

۶. سانجی

سانجی (Sanji) ملقب به سیاه پا، پنجمین مورد از شخصیت های اصلی انیمه وان پیس است. در ابتدا، سانجی به عنوان یک آشپز معمولی در رستوران باراتی معرفی می‌شود، اما پس از چند قسمت نظر مخاطبان را نسبت به خود عوض کرد. سانجی با اینکه کاربر میوه شیطانی نیست قدرت فوق‌العاده‌ای در کنترل هاکی خود دارد و ضربات پای او در جهان بی‌همتا است. او مهارت در آشپزی و مبارزه را از استاد خود، زف (Zeff) یاد گرفت. لوفی پس از دیدن استعدادهای سانجی، از او خواست به عنوان آشپز گروه به خدمه‌اش بپیوندد. 

۵. تونی تونی چوپر

تونی تونی چوپر (Tony Tony Chopper) که همچنین با نام چوپر عشق پشمک شناخته می‌شود، یک مورد دیگر از شخصیت های اصلی انیمه وان پیس است. چوپر در کودکی به دلیل متفاوت بودن توسط خانواده خود رانده می‌شود، و به صورت تصادفی میوه شیطانی هیتو هیتو نو می (Hito Hito No Mi) را می‌خورد. این میوه شیطانی به او اجازه می‌دهد بدن خود را به حالت‌های مختلف عوض کند. چوپر با دکتر هیرلیوک (Hiriluk) آشنا می‌شود و سپس به یادگیری اقدامات پزشکی می‌پردازد. پس از مرگ دکتر هیرلیوک، چوپر زندگی جدیدی را در کنار دکتر کورها (Kureha) آغاز کرد. پس از رویایی چوپر و لوفی، او به عنوان پزشک کلاه حصیری‌ها به خدمه پیوست. 

۴. نیکو روبین

نیکو روبین (Nico Robin) که با نام‌های بچه شیطان و نور انقلاب شناخته می‌شود، هفتمین مورد از شخصیت های اصلی انیمه وان پیس محسوب می‌شود. او تنها بازمانده از جزیره نابود شده اوهارا است، جزیره‌ای که به دلیل وجود باستان شناسان نخبه به نابودی کشیده شد. روبین برای اولین بار در آرک آلاباستا به عنوان خانم همیشه یکشنبه معرفی شد، که عضوی از خدمه‌ کروکودایل (Crocodile) محسوب می‌شد. روبین تنها فردی در دنیا محسوب می‌شود که توانایی خواندن پونگلیف‌ها را دارد، و به همین دلیل همواره زندگی خود را در حال فرار کردن از تهدیدهای مرگ دولت جهانی سپری می‌کرد. پس از پایان آرک آلاباستا، روبین به عنوان باستان شناس به خدمه کلاه حصیری‌ها پیوست.

۳. فرانکی

فرانکی (Franky) ملقب به مرد آهنی به عنوان کشتی ساز به خدمه لوفی می‌پیوندد و جزوی از شخصیت های اصلی انیمه وان پیس می‌شود. او در کودکی توسط کشتی ساز افسانه‌ای، تام (Tom)، به سرپرستی گرفته می‌شود، و تحت نظر او در زمینه نجاری و کشتی سازی تعلیم می‌بیند. لوفی و خدمه‌اش در آرک واتر ۷ با فرانکی رو به رو می‌شوند، و در ابتدا میانه خوبی با یکدیگر ندارند. پس از گذشت مدتی و پیش رفتن روند داستان، فرانکی به کمک کلاه حصیری‌ها می‌شتابد، و این وفاداری او باعث شد توجه لوفی نسبت به فرانکی جذب شود. 

۲. بروک

بروک (Brook) ملقب به پادشاه روح، نوازنده خدمه کلاه حصیری‌ها است. بروک گذشته دردناکی را پشت سر گذاشته است؛ او قبل از پیوستن به خدمه لوفی، عضوی از خدمه رامبار بود که تمامی اعضای آن پس از حادثه‌ای یکی پس از دیگری می‌میرند، اما بروک به دلیل قابلیت میوه شیطانی یومی یومی نو می (Yomi Yomi No Mi) به زندگی خود در قالب اسکلت باز می‌گردد. بروک مزایای بسیاری را به عنوان یک دزد دریایی برای خدمه کلاه حصیری‌ها دارد، او همزمان یک نوازنده و شمشیرزن قهار است، که وظیفه شادی و حفاظت از خدمه را به عهده می‌گیرد.

۱. جینبه

جینبه (Jinbe) دهمین و در حال حاضر آخرین عضو خدمه کلاه حصیری‌ها و یکی از شخصیت های اصلی انیمه وان پیس محسوب می‌شود. او به عنوان سکاندار این گروه خدمت می‌کند، و تنها عضو جذب شده از جزیره فیشمن‌ها به شمار می‌آید. جینبه در ابتدا عضوی از گروه دزدان دریایی خورشید بود و بعد از ببر ماهی‌گیر دومین کاپیتان این گروه محسوب می‌شد. پس از مرگ ریش سفید (Whitebeard)، جینبه مجبور شد برای حفاظت از زادگاه خود با بیگ مام (Big Mom) اتحاد تشکیل بدهد، اما پس از آشنایی با لوفی جسارت لغو این اتحاد اجباری را پیدا کرد.  مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments