1%
  • 0/10

واکنش سازنده اسپایدرمن درباره اخراج نیروهای پلی استیشن

یک اتفاق غم‌انگیز

واکنش سازنده اسپایدرمن درباره اخراج نیروهای پلی استیشن ۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
اخراج سازنده اسپایدرمن

استودیوی اینسامنیاک گیمز، سازنده بازی‌های اسپایدرمن بیانیه‌ای در خصوص اخراج نیروهای پلی استیشن منتشر کرده است.

این روزها موج تعدیل نیروها گریبان‌گیر شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی از جمله سونی شده و این کمپانی ژاپنی اخیرا بالغ بر ۹۰۰ نفر از اعضای خود را اخراج کرده است. یکی از استودیوهای پلی استیشن که تحت تاثیر این اخراج‌ها قرار گرفته، اینسامنیاک گیمز، سازنده بازی‌های سری اسپایدرمن و Ratchet & Clank است.

سازنده بازی‌های اسپایدرمن هنوز فهرستی از اسامی اعضای اخراج شده استودیو منتشر نکرده، اما مدعی است که چنین تصمیمی بسیار دشوار بوده و لحظه بی‌سابقه‌ای برای اینسامنیاک گیمز رقم خورده که حتی نمی‌توان آن را به درستی بیان کرد. با این حال، این استودیو به تاثیر این تعدیل ناگهانی در پروژه‌های در حال ساخت از جمله ولورین اشاره نکرده است.

متن بیانیه استودیو اینسامنیاک گیمز به شرح زیر است:

اینسامنیاک گیمز نیز مشابه دیگر تیم‌های پلی استیشن و بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، تحت تاثیر موج اخراج‌ها قرار گرفت. کلمات قادر به توصیف احساسات ما در مورد این موضوع نیستند. این یک لحظه بزرگ و بی‌سابقه برای استودیوی ما محسوب می‌شود.

ما انرژی خود را صرف کمک به تمام افراد آسیب‌دیده در این دوران سخت و چالش‌برانگیز تمرکز می‌کنیم. برای افرادی که در حال استخدام هستند، افراد بزرگی وجود دارند که به دنبال نقش‌های جدید هستند که سهم مهمی در تاریخ این استودیو داشته‌اند.

جدا از بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، مایکروسافت نیز به تازگی ۱۹۰۰ نفر از اعضای ایکس باکس، بتزدا و اکتیویژن بلیزارد را اخراج کرد که این امر منجر به توقف ساخت شماری از بازی‌ها شده است. از طرفی، شرکت الکترونیک آرتز نیز به تازگی حدود ۶۷۰ نفر از کارمندهای خود را اخراج کرده که این موج تعدیل باعث لغو ساخت بازی جدید استار وارز و همچنین توقف توسعه بخش داستانی بازی بعدی بتلفیلد شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments