در لایو اکشن The Book of Boba Fett، بوبا فت را بیشتر خواهیم شناخت

شکارچی جایزه بگیر پرآوازه کهکشان

در لایو اکشن The Book of Boba Fett، بوبا فت را بیشتر خواهیم شناخت نرگس کریمی پور ۰ ۱۳ تیر ۱۴۰۰
لایو اکشن The book of boba fett

به نظر می‌رسد که در لایو اکشن  The Book of Boba Fett ، بوبا فت را از زاویه دیگری خواهیم دید. به تازگی استودیو لوکاس فیلم در قالب همکاری خود با دیزنی پلاس تلاش می‌کند تا دنیای فرنچایز جنگ ستارگان را وصعت بخشیده و شخصیت‌های محبوب خود را بیشتر مورد بررسی قرار دهد. در همین راستا اخیرا علاوه بر ساخت قسمت‌های جدید از فرنچایز جنگ ستارگان، سریال‌های جدیدی را هم تولید می‌کند که هر یک به یکی از شخصیت‌های برجسته‌ این فرنچایز اشاره دارد. بهترین بود نمونه از این آثار لایو اکشن The Mandalorian بود که توسط دیزنی پلاس منتشر شد.

هم اکنون نیز مجموعه  The Book of Boba Fett  اثر جدید لوکاس فیلم است که به زندگی بوبا فت (Boba Fett) یکی از شخصیت‌های محبوب این فرنچایز اشاره می‌کند. آخرین بار در قسمت ششم فصل دوم سریال The Mandalorian بود که بوبا فت را دیدیم و حضور او در این مجموعه طرفداران جنگ ستارگان را بسیار شگفت زده کرد.

سریال The Book of Boba Fett زندگی بوبا فت را پس از اتفاقات سریال The Mandalorian نشان داده و این شخصیت را از زاویه دیگری بررسی می‌کند. انتظار می‌رود که در این مجموعه جزییات بیشتری از زندگی و شخصیت بوبا مشخص شود. بنا به گفته‌های یکی از مسئولین این پروژه در سریال بوبا فت شاهد تغییرات زیادی در لحن و نحوه روایت داستان خواهیم بود. 

یکی از بدلکاران این مجموعه نیز عنوان کرده است که در این سریال شکارچی موفق کهکشان‌ها (bounty hunter) را بیشتر خواهیم شناخت و متوجه خواهیم شد که چگونه او حتی در یکی از ماموریت‌های خود نیز شکست نمی‌خورد. با توجه به گفته‌های این شخص، شخصیت و رفتارهای بوبا فت بسیار با مندلورین متفاوت و سرسختانه‌تر خواهد بود زیرا شرایط زندگی بوبا و شخصیت او به طور کلی بسیار متفاوت است. 

مینگ-نا ون (Ming-Na Wen) بازیگر نقش فنک شنگ (Fennec Shand) نیز در رابطه با لایو اکشن The Book of Boba Fett عنوان کرده است که در این سریال چیز‌هایی را می‌بینیم که بسیار نسبت به آنچه تا کنون در رابطه با این شخصیت دیده‌ایم متفاوت خواهد بود. ون عنوان کرد که بدون شک شباهت‌هایی وجود خواهد داشت اما اکنون با توجه به این امر که مندو (Mando) بدون گروگو (Grogu) بسیار تنها می‌شود، گروه فنک و بوبا ماجراهای تازه‌ای را به ارمغان می‌آورد و حسی نو را خلق خواهد کرد. 

نقل ماجرایی تازه برای شخصیت‌های قدیمی و محبوب همواره امر پسندیده‌ای است که طرفداران را بسیار مجذوب خود می‌کند. هم اکنون نیز خوشبختانه، استودیو لوکاس فیلم دروازه‌ای جدید به روی شخصیت‌های قدیمی خود باز می‌کند. به نظر می‌رسد که لایو اکشن The Book of Boba Fett در کریسمس سال جاری توسط دیزنی پلاس منتشر شود. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا