#مهسا_امینی

بسته الحاقی سوم بازی Immortals Fenyx Rising به‌زودی منتشر می‌شود

بسته الحاقی The Lost Gods در تاریخ 2 اردیبهشت منتشر خواهد شد

بسته الحاقی سوم بازی Immortals Fenyx Rising به‌زودی منتشر می‌شود نیما خدارحمی ۰ ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
بسته الحاقی جدید بازی Immortals Fenyx Rising

بازی Immortals Fenyx Rising، اثر جهان باز ماجراجویی برگرفته از دنیای اساطیری یونان شرکت یوبیسافت، به‌زودی سومین و آخرین بسته الحاقی غیر رایگان خود را دریافت خواهد کرد.

بسته الحاقی جدید این بازی بانام The Lost Gods یا خدایان گمشده در تاریخ 22 آپریل برابر با 2 اردیبهشت ماه سال 1400 انتشار خواهد یافت و طبق گفته یوبیسافت، این بسته الحاقی ماجراهای شخصیت مثبت جدید بازی بانام Ash را دنبال خواهد کرد که با پاگذاشتن به جزیره Pyrite قصد در جمع آوری برخی خدایان اساطیری یونان از جمله پوزایدون خدای دریاها، زمینه لرزه‌ها، طوفان‌ها و اسب‌ها و حادث خدای دنیای مردگان که در ابتدای داستان اصلی بازی از الیمپوس فرار کرده بودند را دارد. در داستان این بسته الحاقی همه چیز خوب پیش رفته و با برگشت آن‌ها به پانتئون، محل زندگی خدایان، تعادل به دنیا باز می‌گردد.

لازم به‌ذکر است که انتشار این بسته الحاقی، تا میزانی حالت کلی بازی را دچار تغییر کرده و حالتی تازه از مبارزه و دیدی ایزومتریک را در کنار برخی ویژگی‌های خاص و سیستم پیشرفت جدید برای Ash به بازی می‌افزاید. یوبیسافت به‌منظور استقبال از انتشار این بسته الحاقی در هفته آینده، مرحله‌ای جدید به بازی اصلی افزوده که در شمال شرقی Golden Isle واقع شده و نیم نگاهی به چالش‌های موجود در بسته الحاقی دارد و همچنین تکمیل آن جوایزی در برخواهد داشت که می‌توانید آن‌ها را در بسته الحاقی جدید استفاده کنید.

بسته الحاقی The Lost Gods که دنباله بسته‌های A New God و Myths of the Eastern Realm به حساب می‌آید را می‌توانید هفته آینده به‌صورت جداگانه یا به‌عنوان بخشی از Season Pass بازی Immortals Fenyx Rising در کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، اکس باکس وان، اکس باکس سری اکس/سری اس، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، گوگل استادیا و آمازون لونا خریداری کنید.

بازی‌هایی با زمینه اساطیر یونان باستان در کشور ما طرفداران بی‌شماری دارند، بااین حال بازی Immortals Fenyx Rising فروش کمتری را نسبت به دیگر بازی‌های هم سبک با چنین محوریت داستانی تجربه کرده است. این بسته الحاقی با استفاده از برخی از خدایان اساطیری می‌تواند دلیل خوبی برای تجربه این اثر دوست داشتنی باشد. آیا شما بازی Immortals Fenyx Rising را تجربه کرده‌اید؟ با توجه به داستان اصلی و بسته‌های الحاقی پیشین، چه انتظاراتی از این بسته الحاقی دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا